برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنیدبه گزارش ورد آی تی به نقل از Weblogina , در نهایت بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی و با پشتیبانی گوگل، این پلتفرم خیلی سریع رشد کرد و رقیب سرسخت iOS شد. تاکنون آمارهای مختلفی در رابطه با آمار فعال سازی سالانه و ماهانه این پلتفرم در سرتاسرجهان نیز منتشر شده که نشان از روند رو به رشد آن دارد.
بر پایه این گزارش , یکی از کارمندان گوگل به تازگی در صحفه گوگل.پلاس خود خبر از فعال سازی روزانه 700.000 دستگاه اندرویدی داده است. اگر آمار فعال سازی دستگاه.های اندرویدی را از ابتدا تا کنون بررسی کنیم، به راحتی پیشرفت فزاینده را متوجه خواهیم شد. این تعداد فعال سازی تنها یکبار برای هر دستگاه اندرویدی حساب می.شود و اگر دستگاهی فروخته شود و مجددا فعال سازی شود، جزو این آمار به حساب نخواهد آمد.
این روند رشد اندروید، قطعا زنگ خطری برای پلتفرم.های رقیب یعنی ویندوزفون و iOS خواهد بود. با احتساب این تعداد فعال سازی روزانه، تعداد دستگاه.های اندرویدی فعال شده برای یک ماه، 22 میلیون دستگاه خواهد بود که جالب توجه است. ویندوزفون هنوز در ابتدای راه است اما اپل ممکن است تعدای از مشتریان وفادار خود را از دست بدهد و کاربران به دنبال تجربه محیط جدیدی باشند و از همین رو به سراغ اندروید بروند .