کاربری
کاربر گرامی به Kurd Gsm|انجمن موبایل كُـورد جي اس ام خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد

 1. #1
  رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد

  رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد معاون سایت


  تاریخ عضویت
  _October_2011
  محل سکونت
  آمل
  نوشته ها
  2,913
  تشکر
  5,441
  تشکر شده 4,324 بار در 1,765 ارسال
  سیستم عامل و مرورگر
  ميزان امتياز
  385
  Array

  رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد

  ایران اکونومیست: در حین دستور کار مجلس در مورد بررسی استفساریه بند ۱۲ قانون هدفمندی یارانه ها بهروز مرادی با حمله به سیدحسین حسینی نماینده مردم فریمان، سرخس، احمد آباد و رضویه در مجلس به وی توهین کرد و ...

  مرادی مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه​ها به دلیل اظهارات ناشایستش از صحن علنی مجلس اخراج شد.
  به گزارش تابناک، او به صحن علنی مجلس دعوت شده بود تا درباره بخشی از درآمدهای هدفمند کردن یارانه​ها توضیح دهد. موضوع بحث استفساریه نمایندگان بود بر سر اینکه دولت تنها باید ما به تفاوت حاصل از افزایش قیمت حامل​های انرژی را به حساب هدفمندکردن یارانه ها بریزد نه تمام آن را.
  مرادی معتقد بود که دولت در حال حاضر هم همین کار را می​کند. رئیس مجلس اظهارات وی را به منزله تایید استفساریه مجلس و عدم مخالفت با آن دانست که با اعتراض مرادی مواجه شد. محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس به عنوان نماینده چناران گفت که در مشهد اینگونه نیست و دولت تخلف کرده است.
  فریاد اعتراض مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه​ها بلند شد. او با تنی چند از نمایندگان نیز وارد بحث شد که تذکرات پیاپی رئیس مجلس رابه همراه داشت.
  لاریجانی که با بی توجهی وی مواجه شد، خطاب به او گفت: این چه رفتاری است؟ بفرماید بنشیند. آقای مرادی را از مجلس اخراج کنید!
  وی با بیان اینکه این رفتارها واقعا مایه تاسف است، ادامه داد: بگو و مگو در مجلس کار درستی نبود. وقتی این آقایان را به مجلس دعوت می کنند باید ادب را رعایت کنند. این طرز حرف زدن در مجلس نبود!
  عضو فراکسیون انقلاب: آمار دولت درست است
  علی اصغر زارعی که پس از اخراج سازمان هدفمندی یارانه ها مجددا در سر میز سید حسین حسینی نماینده فریمان حاضر شده بود و به بحث با وی پرداخته بود مورد خطاب رئیس مجلس شورای اسلامی برای بازگرداندن نظم به جلسه صحن علنی مجلس قرار گرفت.
  بنا بر این گزارش پس از اخراج رئیس سازمان هدفمندی علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون انقلاب در حمایت از دولت به میز سید حسن حسینی نماینده فریمان که با رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها درگیر شده بود مراجعه کرد. زارعی در مشاجره خود با نماینده فریمان با حمایت از رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرده آمار نمایندگان درباره هدفمندی یارانه ها درست نیست و آمار دولت درست است.
  علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به زارعی نماینده تهران گفت: چرا بحث را ادامه می دهید بفرمایید سرجایتان بنشینید.
  نمایندگان مجلس شورای اسلامی مرادی رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها را پس از آنکه با نماینده فریمان درگیری فیزیکی پیدا کرد از مجلس اخراج کردند.
  به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه بررسی طرح 2 فوریتی استفساریه ماده 12 قانون هدفمندی یارانه ها را در دستور کار داشتند.
  در حین بررسی این طرح بهروز مرادی رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها که برای اعلام نظر دولت در این باره به مجلس آمده بود پس از اعلام نظر خود پشت تریبون و زمانی که در جای خود نشسته بود و با نمایندگان گفتگو می کرد با سید حسین حسینی نماینده فریمان درگیر شد و کار آنان به درگیری فیزیکی رسید. این در حالی بود که بر اساس مشاهدات حمله کننده مرادی بود و حتی پس از تذکرات پی در پی لاریجانی به حملات خود به نماینده فریمان ادامه داد و نمایندگان تلاش کردند وی را از حسینی دور کنند.
  با این حال مرادی تلاش داشت خود را به نماینده فریمان برساند و با صدای بلند فریاد می زد.
  پس از آنکه مرادی نماینده فریمان را سیلی زد تعدادی از نمایندگان وی را دور کردند و در نهایت لاریجانی از هیئت رئیسه خواست تا مرادی را از مجلس اخراج کنند.
  فریاد "اخراج کنید" از سوی نمایندگان دیگر بلند شد و سرانجام محسن کوهکن عضو هیئت رئیسه مجلس خود را به مرادی رساند و او را از صحن علنی مجلس خارج کرد.
  این در حالی است که بر اساس اظهارات برخی از نمایندگان که از نزدیک شاهد ماجرا بوده اند این نماینده فریمان بوده که ابتدا به صورت مرادی سیلی زده که علت این موضوع نیز بر اساس اظهارات نمایندگان این بوده که مرادی در اظهاراتش عنوان کرده "این آمارهای کوچه بازاری را از کجا آورده اید؟"که این جمله از سوی نماینده فریمان توهین تلقی شده و باعث درگیری فیزیکی شده است.
  به گزارش مهر، استفساریه مجلس در خصوص عدم پرداخت سهم شرکت های خدماتی آب، برق و گاز و پخش و پالایش از سازمان هدفمندی یارانه ها توسط دولت است اما مرادی در توضیحات خود مدعی شد سازمان هدفمندی یارانه ها قانون را اجرا می کند و در واقع نیازی به تفسیر نیست. سازمان هدفمندی کاری را انجام می دهد که در تفسیر ماده 12 آمده است.  موضوعات مشابه:
  3 کاربر به خاطر ارسال مفید سفیر از ایشان تشکر کرده اند: davoodbakhtiari (2012_06_27), KORD GSM (2012_06_27), وحید تبریزی (2012_06_27)
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید

  فروش باکس .کابل

  09198339187
  id:safir_iran


 2. #2
  رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد

  رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد مدیراخبار و تازه های موبایل


  تاریخ عضویت
  _May_2011
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  1,424
  تشکر
  88
  تشکر شده 250 بار در 140 ارسال
  سیستم عامل و مرورگر
  ميزان امتياز
  228
  Array
  سلام.

  اینم لینک فیلم دعوا:

  برای دیدن لینکها
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  کلیک کنید


  3 کاربر به خاطر ارسال مفید idbiid_mehdi از ایشان تشکر کرده اند: davoodbakhtiari (2012_06_27), KORD GSM (2012_06_27), وحید تبریزی (2012_06_27)
  سه چیز در زندگی قابل برگشت نیستند:زمان; گفتار; موقعیت.
  ______________________________________________
  با رعایت قوانین ما را در پیشرفت سایت یاری کنید.
  کردGSM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
">
رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها به علت کتک کاری از مجلس اخراج شد
Google

فقط در كرد جي اس ام
در كل اينترنت
درباره ما

انجمن كُـرد جي اس ام سايتي با عنوان مرجع تعميركاران موبايل فعاليت خودرا از 1389 آغاز و برنامه هاي تلفن همراه،آپديتها، فايل فلش و نرم افزارکامپيوتر بالينك مستقيم ارائه مينمايد. مديريت كُــرد جي اس ام منتظر دريافت نظرات و پيشنهادات سازنده ي شماست...

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
کانال سروش سایت