پیش بینی می شود در طول سال 2012 نقش تلفن.های همراه در تبلیغات انتخابات رییس جمهوری آمریکا جدی تر شود و کاندیداهای مختلف از این دستگاه.ها برای تبلیغات بهره ببرند.

به گزارش موبنا، تاکنون استفاده از بیلبوردها، اینترنت و رسانه.های اجتماعی بیش از سایرین در تبلیغات انتخاباتی موثر بوده اند، اما از یکی دو سال گذشته با افزایش دسترسی مردم به تلفن.های همراه و نیز شبکه.های اجتماعی، انتظار می رود این دستگاه.ها نقش جدی تری در انتخابات امسال آمریکا ایفا کنند.

گزارش.ها حاکی است، بسیاری از نامزدهای انتخابات وب.سایت.های خود را به گونه.ای طراحی کرده.اند که بر روی تبلت.ها و گوشی.های هوشمند قابل مشاهده باشند.

گفتنی است بسیاری از نرم افزارها و برنامه های سازگار با گوشی های هوشمند و تبلت ها برای این گونه تبلیغات در نظر گرفته شده و به این ترتیب تعدادی برنامه نیز برای کمک به کاندیداها در فروشگاه های App Store اپل و Android Market گوگل قرار گرفته. است، اما ظاهرا تبلیغات اوبا همانند سابق بر روی رایانه.های شخصی و شبکه.های اجتماعی ارایه خواهد شد.

پیامک.های تبلیغاتی هم روش دیگری برای انتخابات امسال آمریکا به شمار می رود که پیشتر هم مورد استفاده قرار گرفته و از سویی باعث اعتراض بسیاری از کاربران شده بود.


موضوعات مشابه: