همشهری آنلاین - سایت خبری «خبرآنلاین» که به دستور مقامات قضایی از صبح امروز از دسترس خارج شده بود عصر امروز مشکل آن رفع شد تا خوانندگان این سایت دوباره بتوانند از این سایت خبری آنلاین بازدید کنند.
صبح امروز کاربران اینترنتی متوجه شدند که سایت خبری «خبرآنلاین» از دسترس خارج شده و امکان بازدید از این سایت وجود ندارد.
اما با گذشت تنها چند دقیقه از این موضوع، مدیرمسئول این سایت در گفتگو با مهر عنوان کرد که این موضوع صحت ندارد و مشکل به وجود آمده فنی است و همکاران ما در حال برطرف کردن آن هستند.
اما موضوع به این جا ختم نشد و برخی از سایت های خبری از از دسترس خارج شدن آن بدلیل شکایت بانک مرکزی و بدستور مقامات قضائی خبر دادند؛ البته این شایعه نیز به وجود آمده بود که این سایت به علت انتشار اسامی نمایندگان سئوال کننده از رئیس جمهور فیلتر شده است.
ابهامات در خصوص خبرآنلاین که از ابتدای راه اندازی تاکنون توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند وجود داشت تا اینکه ساعتی پیش این سایت دوباره در دسترس قرار گرفت.
مدیرمسئول خبرآنلاین در توضیحی درباره علت اختلال چند ساعته این سایت توضیح داد: «به دنبال شکایت محمود بهمنی، رئیس بانک مرکزی مبنی بر توهین به وی در تیتر یکی از یادداشت ها به دستور بازپرس شعبه 4 دادسرای تهران از بامداد روز چهارشنبه سایت توقیف شد که با حضور مدیرمسئول سایت خبرآنلاین در شعبه مربوطه و ادای توضیحات لازم با همکاری مسئولان ذیربط دادستانی تهران دستور رفع فیلتر صادر شد».

موضوعات مشابه: