شکایت 4 میلیارد دلاری ترکسل علیه شریک ایرانسل

"همشهری اقتصاد" در شماره اردیبهشت ماه خود به بررسی شکایت چهار میلیارد دلاری ترکسل علیه شریک ایرانسل پرداخت.
به گزارش سه نسل به نقل از مهر، "همشهری اقتصاد" در شماره جدید خود لایحه بودجه سال 91 کل کشور را بررسی و در ادامه 10 توصیه سیاستی برای جدایی نفت از بودجه را پیشنهاد کرده است.

این نشریه در این شماره در نگاهی ویژه به سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی"، این مطالبه مقام معظم رهبری را به روایت کارشناسان اقتصادی و مقامات دولتی مورد بررسی قرار داده و در این باره گفتگوهایی منتشر کرده است.
"شکایت 4 میلیارد دلاری علیه شریک ایرانسل"، "پایان بی قانونی در نفت"، " ابعاد تجارت نفوذ در اقتصاد ایران"، "دلایل نارآمدی احزاب در عرصه اقتصادی"، " ارزان فروشی سهام به سبک دولتی.ها" و "مقدمه چینی برای بازگشایی مجدد پرونده پیمان سپاری ارزی" عنوان چندین گزارش محوری همشهری اقتصاد در شماره اردیبهشت ماه است.
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید

همچنین در این شماره گزارش.هایی با عنوان "سرنوشت طرحهای صنعتی که روی دست دولت ماندند"، "قراردادهای ثبت شده مسکن در کشور و تهران"، "اختلاف دولت و انبوه.سازان بر سر قیمت ساخت مسکن"، "افت کیفی جاده.ها و بهانه دائمی کمبود اعتبار"، " سوئیفت در انتهای صف تحریم کنندگان"، "46 میلیون فقیر در بزرگترین اقتصاد دنیا"، "غریبه.ای که تن بانکها را لرزاند"، "جنجالی به نام اخد بهره مالکانه از سنگ آهنی.ها"، ، " اهش سالانه 8 هزار هکتار از مساحت جنگل.های شمال"، "شوک نقدینگی به قطعه سازان خودرو"، " اخلاق کسب و کار در ایران" و "گردش مالی 760 میلیون دلاری لپ تاپ در ایران" منتشر شده است.

ناگفته.های سید کمال سیدعلی معاون سابق ارزی بانک مرکزی از شوک ارزی 90 و تبعات اجرای فاز دوم هدفمندی به روایت داوود دانش جعفری وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت نهم از دیگر مطالب مهم در شماره اردیبهشت ماه همشهری اقتصاد است، ضمن اینکه در این شماره چالش.های اقتصادی ایران از زبان 16 چهره اقتصادی روایت شده است.

آثار و گفتگوهایی با مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت، غلامحسین نوذری وزیر اسبق نفت، طهماسب مظاهری رئیس کل سابق بانک مرکزی، محمد نهاوندیان رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، فرشاد مومنی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و یحیی آل اسحاق رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران در شماره اردیبهشت ماه همشهری اقتصاد منتشر شده است.


شماره اردیبهشت ماه همشهری اقتصاد در 230 صفحه و به قیمت 2500 تومان به روی دکه.های روزنامه.فروشی آمده است.

موضوعات مشابه: