[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  صفحات لمسی انعطاف پذیر از نوع AMOLED می توانند جهش بزرگ بعدی در تکنولوژی ساخت تلفن.های هوشمند باشند. ولی متأسفانه به نظر می.رسد که باید کمی بیشتر از آنچه پیش.تر تصور می.شد برای حضورشان در تلفن.ها صبر کنیم.

  گزارش.ها حاکی است که سامسونگ ساخت این نوع صفحات در مقیاس انبوه را به خاطر مشکلات تولید و بازدهی آن، به تعویق انداخته و از آنجایی که سامسونگ توان بسیار زیادی را معطوفِ این تکنولوژی کرده بود، می.توان گفت که به مشکل بر خوردن این کمپانی، یعنی که باید مدت بیشتری منتظر بمانیم تا محصول مناسب عرضه شود.

  اما مشخص نیست که دقیقاً چقدر! یکی از منابع آگاه می.گوید که به طور بالقوه، سامسونگ قادر است این تکنولوژی را برای نیمه دوم 2013 آماده استفاده در محصولات کند اما فقط به شرطی که مشکلات تولید تا پایان 2012 حل شوند، چیزی که احتمالش کم است بنابراین به احتمال فراوان، در پرچم.دارهای بعدی سامسونگ همچنان اثری از صفحات منعطف نخواهد بود.

  سامسونگ می.تواند با ایده جذاب صفحات منعطف، وجه تمایز آشکاری میان خود و رقبایش به وجود بیاورد. ولی در این لحظه، مشکلات تولید مانع از تحقق این مورد شده.اند. کمپانی تاکنون تعدادی از این صفحات را در نمایشگاه.ها ارائه کرده ولی آنها فقط صفحات نمونه بودند، به این معنا که هدف از تولیدشان آزمایش بوده و هنوز برای تولید بر اساس استانداردهای تولید انبوه آماده نشده.اند.


  موضوعات مشابه: