[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
  • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
    براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]    - سیستم*عامل متن*باز اندروید به دلیل تاخیر ورود خود به بازار جهانی گوشی*های هوشمند از نظر تعداد ابزارهای ارایه شده در رتبه پایین*تری نسبت به App Store اپل قرار دارد. اما نتایج حاصل از یک بررسی جدید نشان می*دهد که فروشگاه اینترنتی Android Market با سرعت بسیار زیاد در حال افزایش تعداد برنامه*ها و ابزارهای داخلی خود است.

    به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به گفته شرکت گوگل، تاکنون بیش از 3 میلیارد نرم*افزار و ابزار مختلف مربوط به اندروید از فروشگاه اینترنیت Android Market بارگذاری و روی دستگاه*های الکترونیکی مختلف نصب شده است. نکته جالب در این زمینه این است که یک میلیارد ابزار آخر اندرویدی نصب شده ظرف سه ماه گذشته بارگذاری شده*اند. بر این اساس می*توان گفت که به طور میانگین روزانه 11 میلیون ابزار و برنامه مربوط به سیستم*عامل اندروید روی دستگاه*های الکترونیکی مختلف نصب می*شوند.

    طبق گزارش منتشر شده از سوی شرکت گوگل، روزانه بیش از 350 هزار دستگاه الکترونیکی اندرویدی در دنیا عرضه می*شود و بر این اساس سالانه 127 میلیون دستگاه الکترونیکی اندرویدی در اختیار کاربران جهانی قرار می*گیرد.