دانلود آزمایشی به.روزرسانی Nokia Transport آغاز شد

[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  برنامه.ریزی برای یک سفر درون.شهری و استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی می.تواند مانند یک کابوس باشد. قطار کی می.رسد؟ چگونه از ایستگاه به آخر خط و مقصدم برسم؟ نوکیا برای تمام این مشکلات پاسخی دارد. Nokia Transport می.تواند به شما کمک کند که بهترین و سریع.ترین مسیر در سراسر شهر را پیدا کنید. نسخه جدید این برنامه که به عنوان نسخه آزمایشی یا بتا در دسترس است را می.توانید از Nokia Beta Labs دانلود و تست کنید؛ این نسخه پوشش جهانی هم دارد و در چندین مورد بهبود پیدا کرده است.
  توجه : این سرویس در خارج از ایران در دسترس است.
  .


  شما به عنوان کاربران معمولی Nokia Transport با روش.های رسیدن به مقصد مورد نظر در زمان مناسب آشنا خواهید شد. Nokia Transport از مکان کنونی شما برای یافتن ایستگاه.های حمل و نقل عمومی که در نزدیکتان قرار دارد استفاده می.کند و با به کار بردن اطلاعات ورودی شما برای یافتن مقصد، بهترین راه برای رسیدن به آنجا را محاسبه می.کند.

  یکی از امکانات هوشمندانه جدیدی که نوکیا در Nokia Transport معرفی شده این است که خود برنامه احتمال می.دهد بخواهید به دنبال ایستگاه.ها حمل و نقل عمومی بگردید؛ بنابراین به همین منظور آنها را برای شما اولویت.بندی می.کند. آن را در صدر لیست قرار می.دهد، به این معنی که شما زمان کمتری را برای شکار مقصدهای ممکن در فهرست مورد نظر صرف می.کنید.

  Nokia Transport در بیش از ۵۵۰ شهر در جهان در دسترس است و پوشش آن به مرور در حال گسترده شدن است. برای شهرهایی که برنامه.های حمل و نقل عمومی منتشر شده و در دسترس هستند، Nokia Transport مسیریابی را طبق جدول زمان.بندی انجام می.دهد. این گزینه شامل زمانی می.شود که وسیله حمل و نقل عمومی در طول سفر در هر ایستگاه متوقف می.شود و نیز مدت زمان انتظاری که در هر قسمت از سفر ممکن است داشته باشید. همچنین، به.روزرسانی.های اتوماتیک از طریق گوشی به شما اطمینان می.دهد که همیشه جدیدترین اطلاعات را در مورد مسیرها، برنامه.ها و نیز شهرهای تحت پشتیبانی داشته باشید.

  همان طور که در تصویر می.بینید، این نسخه جدید Nokia Transport است که آیکون.ها برای اینکه سفر شما را در یک نظر نشان دهند بهتر شده.اند و همین امکان می.دهد بیشتر سر خورد را بالا بگیرید و کمتر سربه.زیر داشته باشید و صفحه.نمایش گوشی خود را چک کنید. اکنون آیکون.های مختلف، حالت.های مختلف حمل و نقل را نشان می.دهند: مثلا اتوبوس، قطار یا مترو که هر کدام آیکون مخصوص به خود دارد. علاوه بر این، هتل.ها، رستوران.ها و فروشگاه.ها نیز آیکون.های جدید دارند.

  چه به دنبال مسیر خود برای برگشت به هتل باشید یا کافی.شاپی که به تازگی آن را کشف کرده.اید، مقصدهای قبلی شما با سوایپ کردن به چپ و راست صفحه.نمایش همیشه در دسترس هستند. پس مهم نیست که شما کجا هستید، به راحتی می.توانید روی آنها ضربه بزنید تا از مکانی که هستید، گزینه.های مسیریابی را برای رسیدن به مقصد ببینید.

  Nokia Transport که منحصرا برای خانواده لومیای نوکیا در نظر گرفته شده، همراه کامل شما در مواقع استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی است. حتی اگر از کاربران معمولی Nokia Transport نباشید، این یکی از بهترین برنامه.هایی است که داشتن آن در لیست برنامه.هایتان مفید است.

  نسخه جدید Nokia Transport برای گوشی.های Nokia Lumia 610، Nokia Lumia 710، Nokia Lumia 800 و Nokia Lumia 900 در دسترس است. شما می.توانید این نسخه از Nokia Transport را در گوشی.های Nokia Lumia 820 و Nokia Lumia 920 که در راه هستند انتظار داشته باشید.

  منبع:گفتگو نوکیا

  موضوعات مشابه: