کاربری
کاربر گرامی به Kurd Gsm|انجمن موبایل كُـورد جي اس ام خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان

 1. #1
  معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان

  معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان مدیریت سایت (خاني)


  تاریخ عضویت
  _February_2011
  محل سکونت
  کرمانشاه
  نوشته ها
  33,973
  تشکر
  13,967
  تشکر شده 51,309 بار در 17,895 ارسال
  سیستم عامل و مرورگر
  ميزان امتياز
  4075
  Array

  معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان

  برای دیدن لینکها
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  کلیک کنید
  بهرام رادان در اواخر تابستان در مصاحبه.ای اختصاصي با زندگي ایده.آل گفت:« به نظر من تشكيل خانواده دادن، يكي از مهم.ترين كارهاست. مثل اين است كه شما مي.خواهيد برويد يك ساختمان بسازيد، اين ساختمان احتياج به دانش و تجربه دارد، نياز به پول و مهارت، زمين مناسب و فصل خاص دارد. اين ساختمان اينجا اسم خانواده مي.گيرد. آجرهاي آن از موجودات زنده تشكيل شده.اند؛ بنابراين خيلي مسئوليت.پذيري بالاتري لازم دارد. در مورد خودم مي.گويم روزي كه چنين مسئوليتي را بپذيرم، بايد به جايگاهي رسيده باشم كه بتوانم يك زندگي سالم تشكيل دهم.» این مسئولیت سنگین(به قول رادان) در کنار حرفه.ای چون بازیگری آن هم نه یک بازیگر معمولی بودن بلکه سوپراستار کشوری چون ایران،معادله. سختی را می.سازد که برای رسیدن به جواب آن نمی.توان راه ساده.ای را طی کرد که خود این مردان جوان سوپراستار ایران یعنی بهداد، گلزار و رادان هنوز نتوانسته.اند جواب این معادله را پیدا کنند. به هر صورت آسان که نیست؛ قرار است درباره مهم.ترین مسئله زندگی خود تصمیم بگیرند. در این گزارش می.خواهیم براساس گفته.های خود این بازیگران مجهول.های این معادله را پیدا کنیم.


  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 2. و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  مشغله. جایی برای فکر نمی.گذارد

  بهرام رادان می.گوید:«هيچ وقت برايم پيش نيامده كه گوشه.اي از ذهنم را به ازدواج اختصاص دهم. منظورم اين است كه قطعا به عنوان يك مرد 33 ساله به ازدواج فكر مي.كنم اما هنوز موضوع آنقدر جدي نشده كه بروم زيرساخت.هاي زندگي.ام را آماده كنم كه بتوانم ازدواج كنم اما در نهايت هميشه طرفدار يك زندگي سالم خانوادگي بوده و هستم. اميدوارم ازدواج متفاوت و پرسروصدايي داشته باشم.» رادان درست می.گوید آنقدر چنین سوپراستارهایی پرمشغله هستند که نمی.توانند به این راحتی.ها بخشی از ذهن.شان را به ازدواج اختصاص دهند، معمولا نظم شخصي، چیزی است که در زندگی هنرمندها کم پیدا می.شود؛ آنها نه ساعت کار ثابت دارند و نه ساعت فراغت معين. تمام برنامه زندگی..شان موکول به این است که کدام کارگردان و برای چه فیلمی و در چه مکانی آنها را دعوت به همکاری کند. مثلا گاهی برای یک فیلم مجبور می.شوند ما...ه.ها از خانه و زندگی دور باشند و در شهری دیگر به کار بپردازند كه مسلما زندگی زناشویی با چنین افرادی چندان کار راحتی نخواهد بود. خود این چهره.ها نیز با آگاهی به این موضوع کمتر فکر ازدواج به سرشان می.زند و ترجیح می.دهند تنها باشند تا دیگر نیاز نباشد برای نظم کاری.شان به کسی جواب پس دهند. تا جایی که خیلی از آنها ترجیح می.دهند که این روند زندگی فقط به دوش خودشان تنها باشد.

  ازدواج قابل پیش.بینی است!

  بهرام رادان همچنين می.گوید:« بعضي.ها مي.گويند ازدواج پيش مي.آيد و قابل پيش.بيني نيست؛ به نظرم اين عقيده كاملا ساده.انگارانه است و كساني كه با اين مثل ازدواج مي.كنند كار درستي انجام نمي.دهند.» می.توان گفت که در این روزگار هر جوان داراي تفکر، بينش و تحصیل.کرده.ای چنین اعتقادی دارد و این سوپراستارهای ما نیز از این ماجرا جدا نیستند، به هر صورت کسی که برایش مهم باشد که ازدواج موفقی داشته .باشد باید هنگام انتخاب همسر وسواس.های زیادی به خرج دهد و گاهی همین وسواس.های زیاد باعث می شود که سن ازدواج کمی بالا رود.

  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 3. و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  کدام عشق واقعی است؟

  حامدبهداد در مصاحبه​اي با زندگي ايده​آل گفته بود:« عشق وجود خارجي ندارد ولي يك فهم دروني و ناخودآگاه از آن داري. عشق يعني فنا. بخشش دائم و بي..حد و حصر بدون اينكه طلبي از آن داشته باشي» وقتی چنین اعتقادی درباره عشق داشته.باشید معلوم است که چقدر کار سخت می.شود. به خصوص وقتی معروف هم باشید کار سخت.تر هم می.شود، زيرا کوچک و بزرگ دوستتان دارند و در جاهای مختلف مورد علاقه افراد متفاوت قرار می.گیرید. در چنین شرایطی مشکل است تشخیص دهید چه کسی به خاطر خودتان شما را دوست دارد و چه کسی تنها شهرت شما را. جالب است بدانید حتی طرفدارانی هم هستند که گمان می.کنند این عشق دو طرفه است؛ یعنی مثلا مدعی می.شوند که بهرام رادان هم عاشق من است و حتی همه.جا این موضوع را علنی می.کنند. این افراد دارای نوعی بیماری روانی به نام «اروتمانیا» هستند و گاهی می.توانند حسابی برای چهره.های معروف دردسرساز شوند و حتی در زندگی خانوادگی آنها مشکلاتی اساسی به وجود می.آورند.

  آیا هنرمندان ازدواج ناموفق دارند؟

  بهرام رادان می.گوید:«وقتی یک هنرپیشه معروف می.شود ممکن است در 20 سالگی.اش ازدواج کند همین.طور ممكن است او تا 60 سالگی.اش 4 تا 5 بار دیگر ازدواج .کند. ترجیح من این نیست که کارنامه.ای پر از ازدواج.های ناموفق داشته .باشم. ترجیح می.دهم این بستر را طوری بچینم که براساس عقل من باشد نه احساسم.طوری برنامه.ریزی کنم که ضریب خطایم به حداقل برسد» این گفته رادان حکایت از داستانی آشنا دارد، داستانی که نه در ایران بلکه در تمام دنیا هر روز اتفاق می.افتد تا جایی که مجله معروف «سایکولوژی تودی» یکی از معتبرترین مجلات روانشناسی در گزارشی تمام دلایل ناموفق بودن ازدواج چهره.های مشهور را بررسی کرده .است. نویسنده آن مطلب شهرت و وسوسه.های ناشی از آن را یکی از دلایل شکست و ضعف چنین ازدواج.هایی می.داند. البته روانشناسان دیگری هم هستند که می.گویند موقعیت خاص سینمایی عامل اصلی ضعف چنین ازدواج.هایی. است. که می​تواند به راحتی هر رابطه بلندمدتی را خراب کند. این موضوع را هم تجربه نشان داده و هم تحقیقات علمی می.گوید که این امر چه مشکلات عمیقی را در رابطه به وجود می.آورد. مشکلاتی چون عدم اعتماد، بازی.های روانی، عدم صداقت، خودخواهی، پرخاشگری و... همین عامل می.تواند شریک زندگی را برنجاند و یکدلی رابطه را از بین ببرد.

  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 4. و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  سختی.های پنهان همسر یک ستاره بودن

  حامد بهداد می.گوید:«به زندگی مشترك اعتقاد دارم. روش درستی است، چون طی سالیان جواب داده است. آن حالت درست الان با شرایط زندگی من هماهنگ نیست. این اعتقاد من است. بدیهی است كه دوست دارم ازدواج كنم و بچه.دار شوم اما الان شرایطم مناسب نیست. در هیچ كجا از این شهر، من هیچ كورسویی از دوست داشتن در یك حریف و همراه نمی.بینم.» شاید بهداد درست بگوید چرا که افراد کمی وجود دارند که صبر زندگی با یک سوپراستار سینما را داشته. باشند، همسر چنین چهره.های معروفی بودن مشکلات خاص خود را دارد؛ اینکه همسر فردی باشید که جوانان زیادی او را تحسین می.کنند خیلی آسان نیست. نمی.توان هم از آن چهره انتظار داشت که نسبت به طرفدارانش بی.اعتنایی کند و همین مشکل را چندین برابر می.​کند. از اینها گذشته، معمولا چنین سوپراستارهایی بیشتر اوقات مشغول کار هستند و در نتیجه از خانه و خانواده دورند و همین می.تواند برای همسرانشان بسیار سخت و طاقت.فرسا باشد. به همه این دلایل هر کسی نمی.تواند آنقدر قوی باشد که از چنین دشواری.هایی خم به ابرو نیاورد و احتمالا تا به حال این 3 هنرمند محبوب نتوانسته.اند چنین شخصیتی را برای همسری پیدا کنند.  مردان معروف دیگری که ازدواج نکرده.اند

  Jake Gyllenhaal


  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 5. و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  گیلنهال 32 سال دارد و تا به حال در فیلم.هایی چون زودیاک و کوهستان برکباک بازی کرده .است.


  Bradley Cooper


  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 6. و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  برادلی کوپر 43ساله را بیشتر به دلیل فیلم هنگ اوور می.شناسند؛ این مرد دوست.داشتنی سینمای تجاری تا به حال زیر بار مسئولیت ازدواج نرفته. است.

  Adrien Brody

  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 7. و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  آدریان برودی 40 ساله تا به حال تن به ازدواج نداده .است. این بازیگر مجارستانی حدود 10 سال قبل اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم «پیانیست» نصیب خود کرد.  رادیوسکوپى ستارگان سینماى ایران

  وقتی كه صحبت از شهرت به میان می.آید همه چیز عوض می.شود. از نوع لباس پوشیدن گرفته، تا سبك و سیاق زندگی و حتی تصمیم به ازدواج! نمی.شود كه ستاره باشی، پر آوازه و پر طرفدار باشی اما حاشیه.ها تا خصوصی.ترین اتفاق.های زندگی.ات راه نیابد؛ حالا این حاشیه.ها رسیده به داستان ازدواج ستاره.های پرطرفدار سینمای این روزها یعنی حامد بهداد، محمدرضا گلزار و بهرام رادان.شاید بخشی از این تصمیم فعلی آنها در تقویم نوشته شده باشد

  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 8. و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  حامد بهداد

  متولد ماه آبان


  6 آبان.ماه سال 1352 به دنیا آمده، این یعنی چیزی نمانده در آستانه 40 سالگی قرار بگیرد. خوش.آوازه است، بسیار پرشور و شوق و پرهیجان است و از ستاره.های پر طرفدار این روزهای سینمای ایران؛که هنوز ازدواج...«حامد بهداد» آبانی است. آبانی.ها در تصمیمات.شان بسیار پیگیر، مصر و بااراده هستند اما به همین مقدار هم حساسند. آنقدر حساس كه به آسانی تحت تاثیر عواطف و احساسات درونی خودشان قرار می.گیرند و خیلی راحت.تر از آنكه فكرش را بكنید صدمه می.خورند. خب به نظر شما همین برای پا پیش نگذاشتن در ازدواج كافی نیست؟! قبول كنید با چنین روحیاتی در گیر روابط عاطفی شدن اصلا كار ساده..ای نیست. آقایان آبانی بیش از حد و اندازه.های معمول دقیق، موشكاف و عیب.جو هستند حالا خودتان حساب كنید چه كسی به راحتی می.تواند با این روحیات كنار بیاید؟! آقایان آبانی درست مثل همین حامد بهداد خودمان با وجود خشونت و تند و تیزی.ای كه در ظاهر رفتار.شان دارند، در روابط عاطفی. بسیار احساساتی هستند و ازدواج برای آنها امری معنوی است.

  محمدرضا گلزار

  متولد ماه فروردین


  ستاره، خوش.چهره، خوش.پوش، معروف و پر آوازه ،.... و مهم.تر از همه اینها محمدرضا گلزار باشی اما در میانه 37 سالگی، هنوز به دنبال دلیل برای ازدواج؟! البته از فروردین.ماهی.ها انتظاری جز این هم نمی.شود داشت. آنها تا زمانی كه دلیل موجهی برای انجام كاری پیدا نكنند زیر بارش نمی.روند. احتمالا آقای گلزار هم در میان همه مشغله.های ستاره شدن هنوز دلیل موجهی برای ازدواج كردن پیدا نكرده كه همچنان از آن سر باز می.زند! تجربه نشان داده فروردین ماهی.ها در پیشبرد كارها و موفقیت.های.شان خیلی بیشتر از اندازه.های معمول متكی به خود و كاملا خودمحور هستند. بنابراین دور از انتظار نیست كه مثل جناب آقای گلزار حاضر نباشند به این زودی.ها برای موفقیت.های.شان شریك پیدا كنند. البته یك ماجرای دیگر هم هست و آن اینكه آقایان فروردین ماهی تمایل عجیبی دارند تا در هر جمعی افكار دیگران را متوجه خودشان كنند. به دنبال همین روحیه هم خواسته یا ناخواسته از ارتباط گرفتن با دیگران در زمینه​های کار و حتی فعالیت اقتصادی ممکن است برای خودشان یشرایط دشواری فراهم آورند. می.سازند. خوشبختانه این ویژگی همیشگی نیست و به همین دلیل است كه در میان فروردین.ماهی.ها آقایانی هم پیدا می.شوند كه زود به ازدواج تن در بدهند. اما وقتی دوران مجردی یك مرد فروردینی به درازا می.كشد شك نكنید كه مشكل از سخت.پسند و وسواسی بودن او در روابط عاطفی..اش آب می.خورد! در این میان پای یك نظریه دیگر هم درمیان است. فروردین ماهی.ها اصولا تحمل مخالفت و پذیرفتن شكست را ندارند از انتظار كشیدن هم بیزارند.


  بهرام رادان

  متولد ماه اردیبهشت


  همین اردیبهشتی كه گذشت 33 ساله شد؛ اما هنوز در این زمینه تصمیم خاصی نگرفته است! «بهرام رادان» كه البته در مقایسه با ستاره.های مجرد هم رده.اش برای ازدواج هنوز خیلی دیر نكرده یكی دیگر از ستاره.هایی است كه مجرد بودنش را می.توان به حساب خلق و خوی اردیبهشتی.اش گذاشت. اردیبهشت.ماهی.ها عاشق آرامش، هستند، در انتخاب هر چیز دنبال بهترینش می.گردند. وقتی خوب دقت كنید می.بینید كه همین روحیات، می.تواند به خوبی سخت.پسندی آنها در امر ازدواج را نیزتوجیه .كند! آقایان اردیبهشتی مردانی با صلابت، اهل عمل و با اراده و قاطع هستند. این آقایان از چنان قدرت اراده. بالایی برخوردارند كه نمی.شود تحت هیچ شرایطی آنها را برخلاف میلشان وادار به انجام دادن هیچ كاری كرد. ماجرا وقتی حادتر می.شود كه آنها در تمام تصمیمات كوچك و بزرگ زندگی..شان با آرامش خاطر و بدون هرگونه شتاب.زدگی پیش می.روند، زیرا معتقدند همیشه باید با انتخاب بهترین تصمیم، كمترین فاصله را داشته باشند. حق باشماست همه این روحیات قابل تحسینند اما خب طبیعی است وقتی پای ازدواج به میان بیاید همه این خلق و خو.های قابل احترام زمینه را فراهم می.كنند تا ستاره خوش.پوش، خوش.چهره و پرطرفدار این روزهای سینمای ما در سن 33 سالگی همچنان مجرد باقی بماند!

  موضوعات مشابه:
 9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید KORD GSM از ایشان تشکر کرده اند: idealistic_ariai (2012_10_30), مهدی ویسی (2012_10_31)


  خريد اشتراك انجمن


  کد PHP:
  http://www.kord-gsm.ir/payments.php 
  شماره حسابهاي كرد جي اس ام


  کد PHP:
  http://www.kord-gsm.ir/thread19121.html 

  ارتباط با ما از طریق تلگرام

  کانال

  کد PHP:
  https://telegram.me/kordgsm 

  ادمین
  کد:
  username:@gsmkord


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
">
معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان
Google

فقط در كرد جي اس ام
در كل اينترنت
درباره ما

انجمن كُـرد جي اس ام سايتي با عنوان مرجع تعميركاران موبايل فعاليت خودرا از 1389 آغاز و برنامه هاي تلفن همراه،آپديتها، فايل فلش و نرم افزارکامپيوتر بالينك مستقيم ارائه مينمايد. مديريت كُــرد جي اس ام منتظر دريافت نظرات و پيشنهادات سازنده ي شماست...

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
کانال سروش سایت