[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  از این پس سرویس جدید ایمیل گوشی*های نوکیا توسط اپراتورهای موبایل به دستور دولت هند بلوکه می*شود.


  موبنا، دولت هند در پی اقدام به اعمال سخت*گیری* در رابطه با سرویس ایمیل گوشی*های هوشمند بلک بری کرده، به تازگی اعلام کرده، سرویس ایمیل گوشی*های نوکیا را نیز از این پس بلوکه می*کند.
  از آنجا که هند در حال ارایه سیستم بررسی و مانیتورینگ جدید گوشی*های تلفن همراه است، وزارت ارتباطات این کشور به ارایه دهندگان سرویس*های مخابراتی سرویس pushmail و powermail گوشی نوکیا دستور داده، این سرویس*ها را بدون امکانات و تسهیلات مانیتورینگ ارایه ندهند.
  سرویس های پیام نوکیا که شامل سرویس ایمیل برای شرکت ها و مشتریان است اجازه می دهد کاربران اکانت*های چندتایی ایمیل از طریق یاهو، جی*میل، Rediff و Sify را مدیریت کنند.
  البته نمایندگان نوکیا در هند اظهار بی اطلاعی کرده و گفته*اند خبری درباره این قضیه نشنیده*اند، اما در تلاشند تا با دولت ملاقات کرده و درخواست خود را برای ارایه سرویس*های تجاری ارایه دهند.
  به نظر می*رسد این حرکت بخشی از افزایش فعالیت*های امنیتی توسط دولت هند در بخش*های مخابراتی است که تاکنون نظارتی بر روی آن اعمال نشده و نتوانسته*اند آنها را بررسی کنند.
  سابقا اولیای امور هند این محدودیت را برای سرویس ایمیل بلک بری اعمال کرده بودند تا شرکت کانادایی RIM اقدام به ارایه روشی کرد تا دولت این کشور سرویس های ایمیل تجاری را در این کشور آزاد کرد.
  اما در حالی که فشار روی تاثیرات عمده RIM رشد در بازار تجاری در هند، ممنوعیت نوکیا شاید باعث افزایش آن شود.
  در حالی که با افزایش گوشی*های اپل و اندرویید سهم نوکیا کاهش یافته، اما این شرکت فنلاندی هنوز هم بزرگ*ترین تولیدکننده تلفن همراه در بازار گوشی*های هوشمند است.
  گفته می*شود، حدود 50 درصد گوشی های تجاری سری E نوکیا از سرویس push e-mail استفاده می*کنند که ممنوعیت استفاده از این سرویس در هند می*تواند بحرانی برای شرکت نوکیا باشد.
  بر اساس این گزارش، در حالی محدودیت استفاده از سرویس های ایمیل نوکیا از سوی دولت هند اعمال شده که این شرکت فنلاندی پیشتر ادعا می*کرد که سرورهایش را در هند برای آژانس*های امنیتی محلی به منظور مانیتور سرویس*های ایمیل در این کشور امکان پذیر کرده است.


  ممنون از همه............


 • موضوعات مشابه: