به دنبال داغ شدن بازار جهاني رايانه*هاي لوحي و افزايش سود توليدكنندگان اين محصول، شركت سيسكو از بزرگترين توليدكنندگان تجهيزات سازماني و شبكه*اي در جهان اعلام كرد از هم*اكنون پيش*فروش رايانه لوحي جديد سازماني خود موسوم به Cius را آغاز كرده و آن را به مشتريان خود عرضه مي*كند.

به گزارش فارس به نقل از تِك*ورلد، سيسكو با انتشار مطلبي در وبلاگ رسمي خود توضيح داد كه تمامي شركت*هاي وابسته به آن و شعبات سيسكو در سراسر دنيا از تاريخ 31 مارس 2011 پيش*فروش رايانه لوحي Cius كه به صورت خاص براي كارمندان و صاحبان مشاغل ساخته شده است را آغاز كرده*اند.
اين شركت همچنين توضيح داده است كه علاقه*مندان به اين رايانه لوحي از اواخر ماه مي مي*توانند آن را در اختيار داشته باشند و خدمات آن را در فرآيندهاي كاري روزانه خود به كار گيرند.
"مولي فورد " سخنگوي شركت سيسكو در اين باره توضيح داد: «شركت ما هم*اكنون پيش*فروش نخستين رايانه لوحي خود را آغاز كرده است و آن را تا كمتر از دو ماه ديگر روانه بازار مي*كند».
فورد توضيح داده است كه رايانه لوحي Cius تا پيش از تاريخ 31 مه وارد بازار نمي*شود. شركت سيسكو نخستين بار در ژوئن گذشته رايانه لوحي Cius را معرفي كرده و خاطرنشان ساخته بود كه اين محصول براي مصارف سازماني ساخته شده است.


موضوعات مشابه: