شركت ال*جي اولين تبلت با قابليت نمايش تصاوير سه بعدي را كه با فناوري نسل چهارم تلفن همراه سازگار است، روانه بازار مي كند.

به گزارش فارس به نقل از تبلتس پلانت، اين تبلت مجهز به سيستم عامل آندرويد 3 بوده و قرار است عرضه عمومي آن به زودي آغاز شود.

ال جي در همين زمينه قراردادي را با اپراتور T-Mobile هم منعقد نموده است. G-Slate مجهز به نمايشگر 8.9 اينچي و همين طور دو دوربين ديجيتال است.

قابليت منحصر به فرد اين تبلت ضبط تصاوير به صورت سه بعدي و با كيفيت بسيار بالا HD يا (1280768) و همين طور پخش تصاوير با كيفيت سه بعدي است. كارشناساني كه اين تبلت و امكانات آن را قبل از عرضه عمومي به بازار بررسي كرده اند معتقدند كيفيت G-Slateبه خصوص در زمينه نمايش تصاوير سه بعدي مطلوب است.

قيمت اين تبلت براي خريد به صورت آزاد 750 دلار است، اما اگر كاربران آن را بر اساس قرارداد دو ساله با اپراتور T-Mobile خريداري كنند تنها بايد 530 دلار بپردازند.

استفاده از تراشه دو هسته اي 1GHz Nvidia Tegra 2 ، 32 گيگابايت حافظه داخلي، سازگاري با واي فاي و بلوتوث، دوربين 2 مگاپيكسلي در جلوي گوشي ، پرت خروجي HDMI، پرت micro-USB و جايگاه كارت micro-SDHC با حداكثر 32 گيگابايت ظرفيت و باتري 6400 mAh Li-Ion از جمله ديگر امكانات آن است.

متشکرم.............


موضوعات مشابه: