کاربری
کاربر گرامی به Kurd Gsm|انجمن موبایل كُـورد جي اس ام خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آیا 21 دسامبر پایان دنیا خواهد بود ؟ ناسا به همه شبهات پاسخ داد

 1. #1
  آیا 21 دسامبر پایان دنیا خواهد بود ؟ ناسا به همه شبهات پاسخ داد

  آیا 21 دسامبر پایان دنیا خواهد بود ؟ ناسا به همه شبهات پاسخ داد آیا 21 دسامبر پایان دنیا خواهد بود ؟ ناسا به همه شبهات پاسخ داد آیا 21 دسامبر پایان دنیا خواهد بود ؟ ناسا به همه شبهات پاسخ داد آیا 21 دسامبر پایان دنیا خواهد بود ؟ ناسا به همه شبهات پاسخ داد آیا 21 دسامبر پایان دنیا خواهد بود ؟ ناسا به همه شبهات پاسخ داد مدير باز نشسته


  تاریخ عضویت
  _March_2011
  محل سکونت
  آذربایجان غربی شهرستان بوکان
  نوشته ها
  1,258
  تشکر
  1,952
  تشکر شده 2,662 بار در 729 ارسال
  سیستم عامل و مرورگر
  ميزان امتياز
  597
  Array

  آیا 21 دسامبر پایان دنیا خواهد بود ؟ ناسا به همه شبهات پاسخ داد

  در روز جمعه 21 دسامبر سال2012 یا یک دی ماه سال 1391 در کره زمین چه اتفاقی می افتد ؟  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 2. و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]
  می گویند 21 دسامبر سال 2012 (دو هفته ی دیگر)، یک اتفاق خارق العاده در کره زمین می افتد ؛ البته هنوز هیچ کس از ماهیت واقعی آن خبری ندارد اما هر چه هست ، خبرهای موجود درباره این سال ، اصلا خوشایند نیست.

  ناسا در خبری که ارائه کرده است در ابتدا پایان دنیا را در روز 21 دسامبر را به صراحت رد کرده و فقط از آن روز به عنوان انقلاب زمستانی winter solsticeنام برده است حال بیایید ببینیم این انقلاب زمستانی چیست . انقلاب زمستانی، یا انقلاب شتوی، در ستاره.شناسی، نام لحظه.ای است که خورشید از دید ناظر زمینی در بیش.ترین فاصله زاویه.ای با صفحه استوا در آن سوی نیم.کره ناظر قرار دارد. انقلاب زمستانی از دید ستاره.شناسی آغاز زمستان است. پس از انقلاب شتوی طول روزها بلندتر می.شود. تقویم رسمی در ایران آغاز زمستان را روز اول دی می.داند که ممکن است در سال هایی به اندازه یک روز از انقلاب شتوی جلوتر یا عقب.تر باشد. انقلاب شتوی منشا بسیاری از جشن .ها و آیین .های باستانی در فرهنگ .ها و تمدن. های بشری است. شب یلدا یا شب چله و حنوکا و کریسمس از جمله این مراسم است.

  حال به پرسش و پاسخ هایی که بین مسوولان ناسا و مردم انجام شده است دقت کنید :


  آیا در روز 21 دسامبر خطری زمین را تهدید می کند ؟ بسیاری از سایت ها از پایان دنیا در این روز خبر می دهند ؟

  خیر، این جهان 4 میلیارد سال است که به زندگی خود ادامه می دهد و دانشمندان هم اتفاق خاصی برای این روز پیش بینی نمی کنند .

  منبع این نظر که برای اولین پایان دنیا را مطرح کرد کجاست ؟

  داستان از آنجا آغاز شد که سیاره ای با نام نیبیرو توسط سومری ها کشف شده ، که نسبت به زمین رهبری می کند . این فاجعه در ابتدا برای ماه مه سال 2003 پیش بینی شده بود، اما بنا بر مسایل نامشخص تاریخ روز قیامت به عقب افتاد و به دسامبر 2012 منتقل شد که آن هم مربوط به پایان یکی از چرخه ها در تقویم باستانی مایان در نقطه انقلاب زمستانی در سال 2012 است.

  آیا تقویم مایاها در دسامبر پایان می پذیرد ؟

  همانطور که تقویم روی میز آشپزخانه شما در آخر دسامبر تمام می شود تقویم مایاها هم می تواند اتمام پیدا کند اما اتمام هر تقویمی به معنی پایان دنیا نیست .

  آیا ناسا برای تاریخ های 23 تا 25 دسامبر خاموشی رابرای زمین پیش بینی کرده است ؟

  خیر؛ نه ناسا و نه سازمان های فضایی دیگر همچنین پیش بینی را نکرده اند و حتی در همین راستا ویدیویی در یوتیوب قرار داده شده است که مربوط به چندین سال قبل بوده و پیام آماده باش داخلی برای ماموریتی در ناسا در آن نمایش داده شد که مردم بدون توجه به تاریخ انتشار ویدیو ان را دیده و موجبات نگرانی خود وخانواده خود را فراهم می کنند .

  آیا همتراز شدن زمین و دیگر سیارات آثاری بر زمین خواهد گذاشت ؟

  خیر ما در چند دهه آینده همچنین حادثه ای در پیش نداریم و حتی اگر این هم ترازی هم رخ دهد، اثراتش بر روی زمین ناچیز خواهد بود. به عنوان مثال یکی ازاین هم ترازی های بزرگ در سال 1962 رخ داد، و دو مورد دیگر در طول سال های 1982 و 2000 اتفاق افتادکه هیچ اثری بر روی زمین نداشته است و هر ساله نیز در ماه دسامبر زمین و خورشید در راستای کهکشان راه شیری همتراز می شوند .

  آیا سیاره ای به نا م نیبیرو یا سیاره X یا اریس در حال نزدیک شدن جهت تخریب سیاره ماست ؟


  نزدیک شدن نیبیرو یا سیاره X یا اریس و تخریب زمین همه اینها داستان های جعلی اینترنی است و هیچ مبنای حقیقی برای این ادعا وجود ندارد و بر فرض اگر هم همچنین چیزی قرار بود اتفاق بیفتد این سیاره باید آنقدر به ما نزدیک می شد که تا از ده سال قبل بشود آن را رصد کرد و یقینا هم با چشم غیر مسلح قابل دیدن بود . باید اشاره کنیم که نیبیرو واقعی است و وجود دارد ولی در سیستم بیرونی خورشید واقع شده است و حدود 4 میلیارد مایل با زمین فاصله دارد . همچنین برای اینکه خیالتان راحت شود می توانید از سرویس ناسا که نشان دهنده اشیای نزدیک به زمین است استفاده کنید .

  برای دیدن لینکها
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  کلیک کنید


  نظریه تغییر مکان قطبی چیست؟ آیا این درست است که اگر زمین چرخش 180 درجه داشته باد پوسته زمین کنده خواهد شد ؟

  واژگونی در چرخش زمین غیر ممکن است ولی تغییرات قاره ای و مغناطیسی وجود دارد که آن هم 400000 سال یکبار اتفاق می افتد و واژگونی مغناطیسی هیچ آسیبی به حیات بر روی زمین ایجاد نمی کند. دانشمندان بر این باورند هیچ واژگونی مغناطیسی در چند هزاره بعدی اتفاق نمی افتد.

  آیا زمین در معرض خطر یک شهاب سنگ قرارد ارد ؟

  زمین همواره در معرض خطرستاره های دنباله دارها و سیارک ها بوده است ، هر چند که برخوردهای بزرگ بسیار نادر است. آخرین برخورد بزرگ 65 میلیون سال قبل بود که منجر به انقراض دایناسورها شد . امروز اخترشناسان ناسا در حال انجام یک بررسی به نام Space guard برای پیدا کردن هر سیارک بزرگ نزدیک به زمین تا در صورت هر گونه اتفاق گزارش آن ارسال شود. در حال حاضر هیچ تهدیدی به بزرگی آن برخوردی که منجر به انقراض نسل دایناسورها شد را نداریم و همه این تحقیقات در وب سایت زیر برای همه در دسترس است و اگر خودتان هم مشاهده کنید موردی برای سال 2012 ثبت نشده است .

  آیا خطر طوفان خورشیدی غول پیکر در سال 2012 زمین را تهدید می کند ؟

  طوفان های خورشیدی تقریبا هر 11 سال یکبار اتفاق افتاده و نهایتا می توانند به تجهیزات ماهواره ها آسیب رسانی کنند که آن هم امروزه با ساخت تجهیزات با دوام بالا در مقابل گرما رفع خواهد شد و چرخه بعدی این طوفان انتظار می رود بین سال های 2012 تا 2014 رخ دهد که آن هم آسیبی به زمین نخواهد رساند بلکه به تجهیزات و ماهواره ها اثر گذار است .

  نظر شخصی دانشمندان ناسا در مورد پایان جهان در 2012 چیست ؟


  برای هر اتفاق یا فاجعه ای که قرار است رخ دهد باید شواهد علمی داشته باشد اما این گزینه بسیار بی اساس بوده و حتی یک مدرک جزیی هم در مورد این ادعا وجود ندارد و شایعه ای است که توسط فیلم سازان و سایت های اینترنتی اشاعه می یابد.

  در پایان این مقاله میتوان به نقطه ای جالب از اشاره کرد و از همه این اتفاقات خواه شایعه باشد یا حقیقت درسی بسیار اخلاقی گرفت خداوند در قران کریم می فرماید : بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ إِذَا زُلْزِلَتِ الْأَرْضُ زِلْزَالَهَا ﴿۱﴾ وَأَخْرَجَتِ الْأَرْضُ أَثْقَالَهَا ﴿۲﴾ وَقَالَ الْإِنسَانُ مَا لَهَا ﴿۳﴾

  آنگاه كه زمين به لرزش [شديد] خود لرزانيده شود (1) و زمين بارهاى سنگين خود را برون افكند(2)و انسان گويد [زمين] را چه شده است (3)

  اگر به آیه سوم این سوره مبارکه توجه داشته باشید حکایت از حال و روز امروز مردم دنیا را دارد و همه در نگرانی و آشفتگی از همدیگر در مورد این خبر سوال می پرسند پس چه بهتر که این مورد را خواه شایعه باشد یا حقیقت جدی گرفته و خود را برای روز هولناک قیامت آماده کنیم تا از کسانی نباشیم که همان روز از خواب بیدار شده و در یابیم که کار از کار گذشته و هیچ راه بازگشتی وجود ندارد .

 3. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید A.W.A.T از ایشان تشکر کرده اند: MOHAMADI (2012_12_09), omid_mobil (2012_12_09), persiaa (2012_12_08), مهدی ویسی (2012_12_08)


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
">
آیا 21 دسامبر پایان دنیا خواهد بود ؟ ناسا به همه شبهات پاسخ داد
Google

فقط در كرد جي اس ام
در كل اينترنت
درباره ما

انجمن كُـرد جي اس ام سايتي با عنوان مرجع تعميركاران موبايل فعاليت خودرا از 1389 آغاز و برنامه هاي تلفن همراه،آپديتها، فايل فلش و نرم افزارکامپيوتر بالينك مستقيم ارائه مينمايد. مديريت كُــرد جي اس ام منتظر دريافت نظرات و پيشنهادات سازنده ي شماست...

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
کانال سروش سایت