کاربری
کاربر گرامی به Kurd Gsm|انجمن موبایل كُـورد جي اس ام خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نرم افزاری برای رایانه؛ رتوش خودكار عکس تنها با يك كليك

 1. #1
  نرم افزاری برای رایانه؛ رتوش خودكار عکس تنها با يك كليك

  نرم افزاری برای رایانه؛ رتوش خودكار عکس تنها با يك كليك نرم افزاری برای رایانه؛ رتوش خودكار عکس تنها با يك كليك نرم افزاری برای رایانه؛ رتوش خودكار عکس تنها با يك كليك نرم افزاری برای رایانه؛ رتوش خودكار عکس تنها با يك كليك نرم افزاری برای رایانه؛ رتوش خودكار عکس تنها با يك كليك نرم افزاری برای رایانه؛ رتوش خودكار عکس تنها با يك كليك مدیریت سایت (خاني)


  تاریخ عضویت
  _February_2011
  محل سکونت
  کرمانشاه
  نوشته ها
  33,959
  تشکر
  13,967
  تشکر شده 51,296 بار در 17,889 ارسال
  سیستم عامل و مرورگر
  ميزان امتياز
  4073
  Array

  WM نرم افزاری برای رایانه؛ رتوش خودكار عکس تنها با يك كليك

  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 2. و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  نرم.افزارها و روش.هاي مختلفي براي رتوش تصاوير وجود دارد. برخي از اين نرم.افزارها ابزارهايي براي انجام خودكار مراحل رتوش دارند و برخي ديگر همچون فتوشاپ، با در اختيار گذاشتن ابزارهاي مختلف، به شما اين امكان را مي.دهد تا خودتان باتوجه به سليقه.تان رتوش مورد نظرتان را انجام دهيد. همچنين نرم.افزارهاي قدرتمند گرافيك همچون فتوشاپ اين امكان را نيز به شما مي.دهد تا براي انجام برخي كارهاي مشخص كه روي بسياري از تصاوير قابل استفاده است، فرمان.ها و مراحل انجام كار را به.صورت اكشن.هاي از پيش ضبط شده.اي ذخيره كرده و در مواقع نياز از آنها استفاده كنيد تا نيازمند اجراي مجدد اين مراحل به.صورت دستي نباشيد. همان.طور كه مي.دانيد كار كردن با نرم.افزارهايي مثل فتوشاپ براي همه آسان نيست و بسياري از كاربران مبتدي هم قصد دارند تصاوير پرتره.اي (چهره.هاي موجود در تصوير) را كه با دوربين ديجيتال شخصي خود تهيه .كنند، پيش از چاپ و حتي هنگام ذخيره.سازي روي هارد.ديسك كمي رتوش كنند! اگر شما هم جزو اين دسته از كاربران هستيد و مي.خواهيد يك رتوش حرفه.اي و بي.دردسر را به انجام برسانيد با نرم.افزار پيشنهادي اين هفته كليك همراه باشيد.
  پرتره با يك كليك
  نرم.افزار قدرتمند + Portrait با در اختيار داشتن مجموعه.اي از كامل.ترين ابزارهاي رتوش و داشتن شيوه.هاي رتوش از پيش طراحي شده به شما امكان مي.دهد بدون كمترين دانش از چگونگي رتوش تصاوير و بدون نياز به صرف زمان طولاني، بهترين رتوش را روي تصاوير خود اعمال كنيد. اين نرم.افزار مانند بسياري از نرم.افزارهاي مخصوص اين كار، ابزارهاي مناسب براي رتوش را در خود جاي داده است؛ از شيوه.هاي رتوش خودكار از پيش طراحي شده پشتيباني مي.كند و يك مزيت ديگر آن نيز قابليت مشخص كردن هريك از نواحي صورت براي رتوش مجزاي آن قسمت باتوجه به نوع آن است. به.عنوان مثال اجراي عمليات رتوش روي لب.ها، دندان.ها، ابرو، چشم و... توسط اين نرم.افزار داراي روش.هاي مختلفي است كه همگي توسط برنامه به.طور هوشمندانه تشخيص داده شده و روش اختصاصي براي هربخش مورد استفاده قرار مي.گيرد.
  رتوش همزمان
  يكي از مهم.ترين موارد قابل توجه در انجام كارهاي حرفه.اي، سرعت انجام آن كار است! به.نظر شما رتوش تصاوير با استفاده از نرم.افزاري همچون فتوشاپ به چه .مقدار زمان نياز دارد؟ اگر شما را يك كاربر فوق حرفه.اي در نظر بگيريم و قادر باشيد در كمتر از يك دقيقه تصوير موردنظرتان را فراخواني كرده، آن را رتوش كنيد و نتيجه را روي هارد.ديسك ذخيره كنيد، براي رتوش صد تصوير به صد دقيقه زمان نيازخواهيد داشت! نرم.افزار قدرتمند + Portrait با اهميت فراواني كه براي زمان قائل است، اين امكان را براي شما فراهم مي.كند تا اين كار را در مدت يك دقيقه. براي كل صد تصوير به.انجام برسانيد. رتوش خودكار تعداد زيادي از تصاوير به.صورت همزمان، پشتيباني از فرمت.هاي ورودي JPG و TIFF با حداقل اندازه تصوير 480 در 480 پيكسل و حداكثر اندازه 8000 در 8000 پيكسل، ذخيره خودكار تصاوير رتوش شده روي هارد.ديسك با امكان فيلتركردن تصاوير داراي رتوش نامناسب و پشتيباني از قابليت تعيين كيفيت فايل نهايي براي ذخيره.سازي روي.هاردديسك در يك مرحله براي همه تصاوير، از جمله امكانات اين بخش به.شمار مي.رود.
  رتوش هوشمندانه
  براي بسياري از كاربران مبتدي، رتوش كردن به.معناي اصلاح رنگ پوست و ازبين بردن لكه.هاي موجود روي صورت است؛ در صورتي.كه از نگاه يك كاربر حرفه.اي، رتوش كردن داراي پيچيدگي.هاي بسياري است و تمامي اجزاي صورت اعم از بيني، لب، گوش، چشم، پوست و حتي مو را شامل مي.شود. اين نرم.افزار نيز همچون يك كاربر حرفه.اي عمل كرده و با استفاده از فناوري.هاي منحصربه.فرد خود قادر است كاملا هوشمندانه تا 20 چهره مختلف را روي عكس.هاي شما شناسايي كرده سپس اجزاي مختلف در هرچهره را تشخيص داده و روي هربخش با استفاده از ابزارها و روش.هاي رتوش مخصوص به آن بخش، عمليات رتوش را به اجرا درآورد.
  حذف لكه.هاي آشكار روي پوست، اصلاح توازن رنگ، كاهش چين و چروك.ها از جمله اصلاحاتي است كه اين نرم.افزار انجام مي.دهد. همچنين با اين نرم.افزار شما مي.توانيد درصورت نياز به اعمال تغيير درهريك از اجزاي صورت نيز بپردازيد. اين تغييرات مي.تواند برداشتن يا گذاشتن گونه، كوچك.كردن بيني و... باشد.

  ودكار پاسخگوي نياز شما نيست و آن.طور كه دوست داريد تصاويرتان رتوش نمي.شود، نگران نباشيد؛ چرا كه اين امكان در اختيار شما قرار گرفته است تا خودتان همه فرمان.هاي رتوش از پيش طراحي شده را تغيير داده و مطابق با سليقه خود از آنها استفاده كنيد.
  سفارشي كردن فرمان.هاي از پيش طراحي شده براي كنترل بيشتر روي اجزاي تصوير همچون تركيب رنگ.ها، اصلاح مژه.ها و...، انجام امور مختلفي همچون درشت كردن چشم.ها و سفيد كردن دندان.ها با ظرافت و دقت بسيار زياد و ذخيره.سازي فرمان.هاي سفارشي شده براي استفاده به.صورت خودكار و با يك كليك از امكانات اين بخش به.شمار مي.رود.
  همه براي همه
  همان.طور كه پيشتر به آن اشاره كرديم، اين نرم.افزار شيوه.هاي رتوش از پيش طراحي شده.اي را براي اجزاي مختلف صورت در خود جاي داده است كه مي.توانيد به.طور جداگانه از آنها استفاده كرده يا يكي از آنها را روي مجموعه.اي از تصاوير موردنظر خود اعمال كنيد. از ديگر قابليت.هايي كه اين برنامه در اختيار شما قرار مي.دهد امكان استفاده از چند شيوه رتوش به.طور همزمان روي يك يا چند عكس است. به اين ترتيب مي.توانيد با يك كليك اجزاي مختلف يك عكس را در عمليات رتوش شركت دهيد يا تمامي عكس.هايتان را در يك مرحله با همه شيوه.هاي موردنظر رتوش كنيد. نرم.افزار فوق در نسخه.هاي سيستم.عامل ويندوز اعم از ويندوز اكس.پي، ويستا، 7 و 8 قابل استفاده است و مي.توانيد نسخه رايگان آن را با مراجعه به لينك زير دانلود كنيد:

  برای دیدن لینکها
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  کلیک کنید

  برای دیدن لینکها
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  کلیک کنید
  موضوعات مشابه:
 3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید KORD GSM از ایشان تشکر کرده است: ali (2012_12_21)


  خريد اشتراك انجمن


  کد PHP:
  http://www.kord-gsm.ir/payments.php 
  شماره حسابهاي كرد جي اس ام


  کد PHP:
  http://www.kord-gsm.ir/thread19121.html 

  ارتباط با ما از طریق تلگرام

  کانال

  کد PHP:
  https://telegram.me/kordgsm 

  ادمین
  کد:
  username:@gsmkord


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
">
نرم افزاری برای رایانه؛ رتوش خودكار عکس تنها با يك كليك
Google

فقط در كرد جي اس ام
در كل اينترنت
درباره ما

انجمن كُـرد جي اس ام سايتي با عنوان مرجع تعميركاران موبايل فعاليت خودرا از 1389 آغاز و برنامه هاي تلفن همراه،آپديتها، فايل فلش و نرم افزارکامپيوتر بالينك مستقيم ارائه مينمايد. مديريت كُــرد جي اس ام منتظر دريافت نظرات و پيشنهادات سازنده ي شماست...

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
کانال سروش سایت