هم*اكنون كه به زمان عرضه مدل جديد گوشي هوشمند اپل موسوم به آي*فون ۵ نزديك مي*شويم و به همين خاطر سايت*هاي خبري انتشار شايعات مختلف در خصوص آن را آغاز كرده*اند اما برخي سايت*ها اقدام به انتشار اخباري در مورد گوشي هوشمند آي*فون۶ كرده*اند.

به گزارش فارس، در حالي كه هنوز شايعات منتشر شده در مورد شكل ظاهري، دوربين ديجيتالي، قابليت*ها و امكانات گوشي هوشمند آي*فون ۵ از سوي شركت اپل تاييد نشده و به قطعيت نرسيده است، برخي سايت*هاي خبري از هم*اكنون اخبار مربوط به گوشي هوشمند آي*فون ۶ را منتشر كرده*اند.
بر اساس خبر منتشر شده در روزنامه ژاپني Nikkan، گوشي هوشمند آي*فون ۶ به نسل جديدي از نمايشگرهاي LCD مجهز خواهد شد كه در آن از فناوري ويژه*اي موسوم به "پولي*سيليكون در دماي پايين " استفاده شده است و امكان نمايش تصاوير با كيفيت بالاتر و طراحي گوشي با بدنه باريك*تر را فراهم مي*كند.

پايگاه خبري AppleInsider نمايشگر جديدي كه قرار است در گوشي آي*فون ۶ به كار گرفته شود را با عنوان p-Si LCD معرفي كرده و توضيح داده است كه اين محصول حاوي حسگرهاي نوري مي*شود و كيفيت تصوير در آن بسيار افزايش يافته است.

اين فناوري موجب خواهد شد تا ضمن باريك شدن بدنه گوشي، از فضاي اطراف نيز بهتر استفاده شود.

منابع خبري آگاه اعلام كرده*اند كه شركت اپل از هم*اكنون در حال كار كردن روي آي*فون ۶ است تا در بهار ۲۰۱۲ آن را به صورت رسمي معرفي كند.


موضوعات مشابه: