کاربری
کاربر گرامی به Kurd Gsm|انجمن موبایل كُـورد جي اس ام خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: علي رغم همه شايعه ها اعلام شد؛ اپل تلفن ارزان توليد. نمي.کند.

 1. #1
  علي رغم همه شايعه ها اعلام شد؛ اپل تلفن ارزان توليد. نمي.کند.

  علي رغم همه شايعه ها اعلام شد؛ اپل تلفن ارزان توليد. نمي.کند. علي رغم همه شايعه ها اعلام شد؛ اپل تلفن ارزان توليد. نمي.کند. علي رغم همه شايعه ها اعلام شد؛ اپل تلفن ارزان توليد. نمي.کند. علي رغم همه شايعه ها اعلام شد؛ اپل تلفن ارزان توليد. نمي.کند. علي رغم همه شايعه ها اعلام شد؛ اپل تلفن ارزان توليد. نمي.کند. علي رغم همه شايعه ها اعلام شد؛ اپل تلفن ارزان توليد. نمي.کند. مدیریت سایت (خاني)


  تاریخ عضویت
  _February_2011
  محل سکونت
  کرمانشاه
  نوشته ها
  34,020
  تشکر
  13,973
  تشکر شده 51,350 بار در 17,914 ارسال
  سیستم عامل و مرورگر
  ميزان امتياز
  4081
  Array

  New3 علي رغم همه شايعه ها اعلام شد؛ اپل تلفن ارزان توليد. نمي.کند.

  شرکت اپل د.ر ميان اهالي جهان فناوري به اين که توليد.کنند.ه محصولات منحصر به فرد. است، شهرت د.ارد.. اين که اپل د.ر زمينه.هاي مختلف به صورت تک محصولي و تخصصي کار مي.کند. باعث شد.ه است تا استاند.ارد.هايي که براي طراحي و توليد. يک محصول د.ارد. به نوعي متفاوت از د.يگر شرکت.هايي باشد. که د.ر زمينه.هاي مشابه کار مي.کنند.. د.ر حقيقت همين ماجرا باعث شد.ه است تا د.ر زماني که نام اپل د.ر جايي برد.ه مي.شود.، سطح انتظارات تا مقد.ار زياد.ي بالا برود. و هميشه همه منتظر يک محصول و يک فناوري خارق.العاد.ه از طرف اين شرکت باشند.. با وجود. تمامي اين مسائل چند. وقتي است شايعاتي د.ر مورد. اين شرکت بر سر زبان.ها افتاد.ه است. بسيار جالب است که د.ر جهان فناوري هم اين موارد. به چشم مي.خورد. و افراد.ي که حاشيه د.رست مي.کنند.، نمي.توانند. بيکار بنشينند. و به هر طريقي سعي مي.کنند. که با د.ست گذاشتن روي شرکت.هايي که بيشتر مورد. توجه هستند.، با ايجاد. حاشيه و شايعه براي آن.ها براي خود. سرگرمي توليد. کنند..
  د.ر مورد. اپل هم شرايط به همين گونه بود.ه است. چون اين شرکت جزو معتبرترين و بزرگترين شرکت.هايي است که د.ر جهان فناوري فعاليت مي.کند.، هميشه د.ر گرد.اب شايعه.ها د.ست و پا زد.ه است. چند. ماه گذشته اخباري از گوشه و کنار مبني بر اين که اپل قصد. د.ارد. يک آيفون ارزان طراحي کرد.ه و بسازد.، منتشر شد..
  اين ماجرا به قد.ري جد.ي مطرح شد. که همه منتظر اين بود.ند. تا ببينند. اين آيفون جد.يد. چه ويژگي.هايي د.ارد. که ارزان.تر از نسخه.هاي قبلي است. مد.يران شرکت اپل هم د.ر طول اين مد.ت ساکت ماند.ه و صحبتي د.ر اين رابطه به ميان نياورد.ند. اما ظاهرا طاقت آن.ها تمام شد.ه است و به تازگي مد.ير ارشد. بازاريابي جهاني اين شرکت د.ر يک مصاحبه رسمي اعلام کرد.ه است که اين خبر صحت ند.ارد..

  آقاي «فيل شيلر» که مد.ير بازاريابي شرکت اپل است، مصاحبه.اي با روزنـامه چيني Shanghai Evening News انجام د.اد.ه است و د.ر اين گفت.وگو، به صورت مستقيم به اين شايعات اشاره کرد.ه و آب پاکي را روي د.ست تمامي شايعه.پراکنان ريخته است. اگر شما هم شايعاتي را د.ر مورد. آيفون ارزان قيمت شنيد.ه.ايد.، بد. نيست که نگاهي به اين گفت.وگو د.اشته باشيد. تا ابهاماتي که برايتان وجود. د.ارد.، از بين برود..

  ماجراي آيفون ارزان قيمت حقيقت د.ارد.؟
  اين ماجرا بيشتر به يک د.روغ خند.ه.د.ار شبيه است. چنين چيزي هيچ وقت حقيقت ند.اشته و هرگز د.ر آيند.ه جزو محصولات اپل هم نخواهد. بود.. د.ر هر محصولي که اپل توليد. مي.کند. تنها چيزي که مد. نظر ماست اين است که از بهترين فناوري.هاي موجود. استفاد.ه شود.. اين اصل شامل قطعات د.اخلي، نمايشگر رتينا و طراحي يکپارچه محصول است تا بتوانيم بهترين وسيله.اي را که امکان د.ارد.، به بازار ارائه کنيم. اين حرف خند.ه.د.ار نبايد. از طرف مشتريان اپل با توجه به شناختي که از اين شرکت د.ارند.، جد.ي گرفته مي.شد. اما متاسفانه تاثير رسانه.ها زياد.تر از آن حد.ي است که بتوان فکرش را کرد..

  نظرتان د.ر مورد. وضعيت فعلي تلفن.هاي هوشمند. چيست؟
  د.ر ابتد.ا شرايط به اين گونه بود. که تلفن.هـاي غير هوشمند. محبوبيت زياد.ي د.اشتند. و الان هـم شرايط به گونه.اي است که تلفن.هاي هوشمنـد. ارزان قيمت محبوبيـت خاصي پيد.ا کرد.ه.انـد. اما با تمـامي اين اوصاف تلفن.هاي هوشمند. ارزان، هرگز آيند.ه محصولات اپل نخواهنـد. بود.. ما با وجود. اين که د.ر بازار تلفن.هـاي هوشمند. فقط 20 د.رصد. سهم د.اريم اما 75 د.رصـد. سود. را تصاحب کرد.ه.ايم. پايين آورد.ن کيفيت يک محصـول کاري نيست که اپل حاضر به انجام آن بشود..

  پس نظرتان د.ر اين مورد. با د.يگر شرکت.ها تفاوت د.ارد؟
  بله د.قيقـا همين است. ما مانند. د.يگر شرکت.ها نيستيم که د.ر يک نفس، چنـد.ين محصول را ارائه کنيم و به اين د.ل ببند.يـم که يکي از اين محصولاتمان د.ر ميان مصرف.کنند.گان به محبوبيت برسد.. رقباي ما محصولاتي را د.ر ابعاد. مختلف ارائه کرد.ه.اند. اما بعد. از خريد. آن.ها تجربه کاربري و نرم.افزارهاي مناسب براي آن.ها يافت نمي.شود.. عامل اصلي برد. ما تا به امـروز هميـن بـود.ه است که تسليم اين نشد.ه.ايم که مانند. د.يگر شرکـت.ها شد.ه و از موضع خود. کوتاه بياييم.

  جالب است که اين شايعات توسط رسانه.هاي معتبري مانند. ژورنال وال.استريت و بلومبرگ هم به تازگي مطرح شد.ه است.
  بله من هم د.يد.ه.ام که بلومبرگ مد.عي شد.ه بود. که به مد.ارکي د.ست پيد.ا کرد.ه است که بر طبق آن.ها اپل د.ر حال برنامه.ريزي براي فروش يک نسخه ارزان.تر و کوچک.تر از آيفون است تا بتواند. سهم بيشتري از بازار را از آن خود. کند.. اين صحبت.هاي من به تاييد. تمامي مد.يران شرکت رسيد.ه است که اپل هميشه بهترين کيفيت محصول را د.ر نظر د.ارد. و از نظر ما يک تلفن ارزان کيفيت خوبي نخواهد. د.اشت. به هر حال اپل تلفن ارزان به معناي «با کيفيت پايين» هيچ.گاه به بازار ارائه نخواهد. کرد..

  موضوعات مشابه:
  2 کاربر به خاطر ارسال مفید KORD GSM از ایشان تشکر کرده اند: مهدی ویسی (2013_01_29), سفیر (2013_01_28)


  خريد اشتراك انجمن


  کد PHP:
  http://www.kord-gsm.ir/payments.php 
  شماره حسابهاي كرد جي اس ام


  کد PHP:
  http://www.kord-gsm.ir/thread19121.html 

  ارتباط با ما از طریق تلگرام

  کانال

  کد PHP:
  https://telegram.me/kordgsm 

  ادمین
  کد:
  username:@gsmkord


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
">
علي رغم همه شايعه ها اعلام شد؛ اپل تلفن ارزان توليد. نمي.کند.
Google

فقط در كرد جي اس ام
در كل اينترنت
درباره ما

انجمن كُـرد جي اس ام سايتي با عنوان مرجع تعميركاران موبايل فعاليت خودرا از 1389 آغاز و برنامه هاي تلفن همراه،آپديتها، فايل فلش و نرم افزارکامپيوتر بالينك مستقيم ارائه مينمايد. مديريت كُــرد جي اس ام منتظر دريافت نظرات و پيشنهادات سازنده ي شماست...

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
کانال سروش سایت