به گزارش پایگاه اینترنتی ابرگیزمو ،شرکت تایم یکی از بزرگ*ترین موسسات انتشاراتی آمریکا طی قرار دادی با اپل اعلام کرد که نسخه دیجیتالی مخصوص آی-پد نشریات خود را به زودی منتشر می*کند.

به گزارش فارنت، همین چندی پیش بود که غول دنیای مجلات یعنی نیوزکروپ اعلام کرد که طی قراردادی با شرکت اپل یک روزنامه دیجیتال انحصاری به نام The Daily برای این گجت منتشر خواهد کرد و حالا نیز موسسه انتشاراتی تایم نیز اعلام کرده است که همین روند را ادامه خواهد داد.

این موسسه انتشاراتی اعلام کرد که طی توافقنامه ای با شرکت اپل ،از این به بعد نشریات منتشر شده این موسسه ،دارای یک نسخه دیجیتالی مخصوص iPad نیز خواهند بود که این نشریات به محض انتشار در فروشگاه آیتونز اپل قرار میگیرد.

گویا قرار است این نشریات به صورت رایگان در این فروشگاه قرار گرفته و کاربران برای استفاده از این سرویس باید در وب سایت این موسسه ثبت نام کنند.

برای شروع نیز کاربران قادر به دانلود محتوای نشریات Sports Illustrated ، TimeوFortune سخه مخصوص iPad از فروشگاه آیتونز خواهند بود.

خوب دیگر باید نشریات دیجیتالی را جدی گرفت و به نظر می*رسد پیش بینی سیاستمدار امریکایی که iPad موجب بیکاری کارگران موسسات انتشاراتی و کتابفروشی ها خواهد شد در حال به وقوع پیوستن است


موضوعات مشابه: