برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید

شرکت مایکروسافت با به*روز کردن Windows Phone 7 سرانجام قابلیت Copy و Paste را به این سیستم*عامل موبایلی افزود تا کاربران در گوشی*های هوشمند تحت این پلتفورم جدید بتوانند کلیه قابلیت*های یک رایانه شخصی را در اختیار داشته باشند.
به گزارش ورد آی تی , نسخه جدید این سیستم*عامل علاوه بر دارا بودن قابلیت Copy و Paste، امکان باز شدن سریع*تر ابزارها و بازی*ها را نیز فراهم می*کند، ارتباط مستقیم با فروشگاه اینترنتی Marketplace را فراهم می*سازد، ارتباط با شبکه بی*سیم Wi-Fi را تقویت می*سازد، ابزارهای Outlook و MMS را در اختیار کاربران می*گذارد و ابزارهای لازم برای استفاده آسان*تر از فیس*بوک را ارایه می*دهد.
در این سیستم*عامل جدید فرآیند Copy و Paste بسیار آسان انجام می*شود. کافی است که کاربر برای کپی کردن یک فایل روی آن کلیک کند و سپس با زدن آیکن Copy فرآیند مربوطه را انجام دهد. پس از این اقدام کاربر می*تواند در محل مورد نظر خود یک کلیک کرده و دکمه Paste را بزند تا فایل مورد نظر آن ارسال شود. این فرآیند در سیستم*عامل Windows Phone 7 دقیقا شبیه به فرآیند Copy و Paste در رایانه*های شخصی انجام می*شود.

طبق اخبار منتشر شده، مایکروسافت هم*اکنون در حال کار کردن روی نسخه دیگری از پلتفورم Windows Phone است. این نسخه جدید Mango نام دارد که احتمالا نسخه ۵/۷ سیستم*عامل موبایلی مایکروسافت می*باشد.

پیروز باشید..........

موضوعات مشابه: