[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  تشخیص این.که کدام یک از نرم.افزارهای نصب شده بر روی ویندوز بایستی Uninstall شوند، گاهی برای کاربران مبتدی مشکل است. در این ترفند قصد داریم به معرفی یک یاری.رسان کوچک و کم.حجم بپردازیم که شما را در تشخیص نرم.افزارهایی که بهتر است از روی سیستم حذف شوند یاری می.کند. این موضوع به ویژه برای تشخیص بدافزارها و نرم.افزارهایی که امنیت سیستم را به خطر می.اندازند بسیار مناسب است.

  بدین منظور:

  نیازمند یک ابزار جانبی کم.حجم و رایگان به نام ?Should I Remove It هستیم. برای دانلود ?Should I Remove It می.توانید از سایت سازنده اقدام نمایید:

  برای دیدن لینکها
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  کلیک کنید


  پس از دانلود این برنامه و نصب آن، آن را اجرا نمایید.نرم.افزار به طور خودکار شروع به آنالیز نرم.افزارهای نصب شده بر روی ویندوز می.کند. این موضوع بسته به تعداد نرم.افزارهای نصب شده بر روی ویندوز طول خواهد کشید.در نهایت کلیه برنامه.های نصب شده بر روی ویندوز بر اساس درصد حذف.شدگی مرتب خواهند شد.


  نرم.افزارهایی که درصد Removal آن.ها نارنجی.رنگ و یا قرمز.رنگ است نرم.افزارهایی هستند که توصیه می. شوند حذف شوند.نرم.افزارهای سبزرنگ نیز نرم.افزارهای بدون مشکل هستند.برای حذف نرم.افزار کافی است ابتدا بر روی آن کلیک کرده و سپس Uninstall را انتخاب کنید.

  موضوعات مشابه: