کاربری
کاربر گرامی به Kurd Gsm|انجمن موبایل كُـورد جي اس ام خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: طرح بی نهایت رایتل (ویژه مشترکین دائمی)

 1. #1
  طرح بی نهایت رایتل (ویژه مشترکین دائمی)

  طرح بی نهایت رایتل (ویژه مشترکین دائمی) طرح بی نهایت رایتل (ویژه مشترکین دائمی) طرح بی نهایت رایتل (ویژه مشترکین دائمی) طرح بی نهایت رایتل (ویژه مشترکین دائمی) طرح بی نهایت رایتل (ویژه مشترکین دائمی) طرح بی نهایت رایتل (ویژه مشترکین دائمی) مدیریت سایت (خاني)


  تاریخ عضویت
  _February_2011
  محل سکونت
  کرمانشاه
  نوشته ها
  33,959
  تشکر
  13,967
  تشکر شده 51,296 بار در 17,889 ارسال
  سیستم عامل و مرورگر
  ميزان امتياز
  4073
  Array

  New3 طرح بی نهایت رایتل (ویژه مشترکین دائمی)

  استفاده نامحدود از خدمات نسل سوم

  شما مشترک رایتل با عضویت در این طرح، برای اولین بار در کشور می توانید لذت استفاده نامحدود از خدمات متنوع نسل سوم (3G) را تجربه کنید.

  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 2. و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  این طرح به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت ماهیانه 50 هزار تومان و بدون نگرانی از مبلغ قبض خود، به طور نامحدود و با رعایت سیاست مصرف منصفانه از خدمات مشمول طرح بی نهایت رایتل استفاده نمایید.
  شما می توانید علاوه بر استفاده نامحدود از خدمات شبکه رایتل، در هر دوره دو ماهه از 1000 دقیقه مکالمه و 1000 عدد پیامک برون شبکه نیز بهره مند شوید.
  برای عضویت در این طرح، شما می بایست مبلغ 150 هزار تومان را به عنوان «تضمین پرداخت» از طریق وب سایت رایتل پرداخت نمایید.
  مبلغ فوق در پایان طرح و یا در صورت انصراف شما از ادامه طرح به شرحی که در «شرایط خاتمه یا انصراف» طرح ذکر شده است، عودت داده خواهد شد.

  شرایط و ضوابط طرح بی نهایت


  مشترکان دائمی رایتل با عضویت در طرح بی نهایت می توانند با پذیرش پرداخت ماهیانه 500 هزار ریال (یک میلیون ریال در هر دوره صورتحساب) به صورت نامحدود و با رعایت «مقررات مصرف منصفانه * » از خدمات رایتل استفاده نمایند. مشخصات طرح، شرایط عضویت، مقررات مصرف و سایر جزئیات این طرح، به شرح زیر است:
  مشخصات طرح

  طرح بی نهایت از اسفند ماه 91 و به صورت محدود قابل انتخاب و استفاده بوده و شامل خدمات زیر است:
  تماس صوتی و تصویری:
  مشترکینی که در این طرح عضو می شوند، می توانند تمامی مکالمات صوتی و تصویری خود را به صورت نامحدود، در کلیه ساعات شبانه روز و با تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری رایتل، بدون نگرانی از هزینه های آن به انجام رسانند. همچنین در این طرح، تماس خارج از شبکه به کلیه اپراتورهای تلفن ثابت و همراه داخل کشور تا سقف 1000 دقیقه در هر دوره ی صورتحساب برای مشترک ممکن خواهد بود.
  پیامک و پیام چند رسانه ای:
  مشترکینی که طرح بینهایت رایتل را انتخاب نمایند، می توانند تمامی پیام های متنی (فارسی و انگلیسی) و چندرسانه ای خود را بدون محدودیت به سایر مشترکین دائمی و اعتباری رایتل ارسال نمایند. همچنین در این طرح، امکان ارسال پیامک خارج از شبکه به کلیه اپراتورهای تلفن همراه داخل کشور تا سقف 1000 عدد در هر دوره ی صورتحساب برای مشترک فراهم شده است.
  اینترنت:
  مشترکینی که طرح بینهایت رایتل را انتخاب نموده اند می توانند با استفاده از تلفن همراه خود بصورت دائمی و نامحدود به شبکه جهانی اینترنت متصل بمانند و از مزایای اینترنت پرسرعت رایتل بهره مند شوند.
  شرایط عضویت در طرح

  در حال حاضر عضویت در طرح بی نهایت تنها برای مشترکان دائمی رایتل امکان پذیر می باشد.
  برای عضویت در این طرح، مشترک دائمی باید مبلغ 1.500.000 ریال (150 هزار تومان) را به عنوان «تضمین پرداخت» از طریق وب سایت رایتل پرداخت نماید. این مبلغ، به غیر از مبالغی است که بابت اشتراک ماهیانه و در هر دوره صدور قبض می بایست توسط مشترک پرداخت گردد.
  مبلغ «تضمین پرداخت» در پایان طرح و یا در صورت انصراف مشترک از ادامه طرح به شرحی که در « شرایط خاتمه یا انصراف» ذکر شده است، قابل بازگشت به مشترک می باشد.
  چنانچه مشترک بدهی پرداخت نشده ای داشته باشد که بر اساس قواعد مصرف مشمول اعمال محدودیت در استفاده از رایتل باشد، امکان عضویت در این طرح حتی در صورت پرداخت مبلغ «تضمین پرداخت»، برای وی فراهم نخواهد بود. در چنین شرایطی، در صورت تسویه بدهی قبلی توسط مشترک، عضویت در این طرح برای وی میسر خواهد شد.
  شرایط استفاده و پرداخت

  عضویت و محاسبات مربوط به طرح بی نهایت طی دوره های 60 روزه و از زمان آغاز عضویت در طرح لحاظ می شود.
  در هر دوره صدور صورتحساب، مبلغ یک میلیون ریال بابت 60 روز متوالی عضویت در این طرح در صورتحساب مشترک لحاظ خواهد شد. بعبارت دیگر پرداخت مشترک در دوره های صورتحساب انجام می شود، اما دوره های 60 روزه عضویت در این طرح الزاما منظبق بر دوره های دوماهه صدور صورتحساب نخواهند بود. بدین ترتیب مشترک در هر حالتی، به ازای هر پرداخت یک میلیون ريالی در صورتحساب بابت طرح بی نهایت، 60 روز کامل از این طرح بهره مند خواهد شد.
  در هر زمان که مشترک عضو طرح بی نهایت گردد، صرف نظر از زمان باقی مانده تا انتهای دور ه ی صورتحساب جاری، مبلغ یک میلیون ریال بابت 60 روز متوالی عضویت در این طرح به اولین صورتحساب وی افزوده خواهد شد. مشترک با پرداخت این مبلغ از کلیه خدمات طرح بدون پرداخت هرگونه وجه اضافی بهره مند می گردد.
  مبالغ مربوط به خدمات خارج از این طرح از قبیل تماس های بین الملل، رومینگ و خدمات ارزش افزوده، به صورت جداگانه محاسبه و به صورتحساب اضافه خواهد شد.
  مالیات برارزش افزوده و عوارض شهرداری طبق روال قانونی آن بر روی مبلغ صورتحساب دوره اعمال خواهد شد.
  در صورت عدم پرداخت صورتحساب در مهلت مقرر، قوانین رایتل مربوط به مشترکین بدهکار برای مشترک اعمال خواهد شد. در این حالت ادامه استفاده از طرح بی نهایت منوط به تسویه بدهی توسط مشترک خواهد بود.
  سرعت اینترنت مشترک در طرح بی نهایت معادل سرعت مشترک در زمان آغاز عضویت در طرح خواهد بود. در صورت تمایل مشترک به بهره مندی از سرعتهای بالاتر، شرایط افزایش سرعت اینترنت مطابق قوانین و مقررات سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور می باشد.
  در صورتی که مشترک در زمان آغاز عضویت در طرح، بسته های مصرفی فعال داشته باشد، حجم باقی مانده از بسته مصرفی وی همچنان قابل استفاده خواهد بود. لازم به ذکر است که اولویت مصرف در این موارد با بسته های مصرفی است.
  سقف کارکرد تماس صوتی برون شبکه، 1000 دقیقه و سقف تعداد پیامک برون شبکه 1000 عدد در هر دوره 60 روزه طرح بی-نهایت می باشد. هزینه استفاده بیشتر از حدود مذکور، بر اساس تعرفه های رایتل محاسبه شده و علاوه بر مبلغ عضویت در طرح به صورتحساب مشترک افزوده خواهد شد.
  کلیه خدمات ارائه شده در طرح بی نهایت مشمول «مقررات مصرف منصفانه» خواهند بود. در صورت عدم رعایت «مقررات مصرف منصفانه» توسط مشترک، مبلغ مربوط به اضافه کارکرد وی در هر یک از خدمات طرح، نسبت به سطوح تعیین شده برای مقررات مصرف منصفانه، به صورت جداگانه و بر اساس تعرفه های عادی رایتل محاسبه شده و به صورتحساب اضافه خواهد شد.
  شرایط خاتمه یا انصراف از طرح

  مشترک می تواند از طریق وب سایت رایتل جهت لغو عضویت و خروج از طرح بی نهایت اقدام نماید.
  در صورت اتمام طرح و یا انصراف مشترک، زمان پایان عضویت مشترک، منتهی به روز آخر دوره 60 روزه جاری وی خواهد بود. به عبارت دیگر، مشترک به ازای هر پرداخت یک میلیون ريالی در صورتحساب خود بابت طرح بی نهایت، 60 روز کامل از این طرح بهره مند خواهد شد.
  در صورت انصراف مشترک از ادامه طرح بی نهایت، عضویت وی در این طرح تا پایان آخرین دوره 60 روزه ی وی ادامه خواهد داشت.
  مبلغ «تضمین پرداخت» در پایان طرح و یا در صورت انصراف مشترک از ادامه طرح به صورت «افزودن به حساب مشترک جهت استفاده آتی از خدمات رایتل» قابل بازگشت به مشترک می باشد.
  مقررات مصرف منصفانه با هدف تضمین بهره مندی منصفانه کلیه مشترکین رایتل از خدمات شبکه تدوین شده است. بدین معنا که چنانچه مشترکی با استفاده نامتعارف خود از ظرفیتهای شبکه، به کیفیت خدمات دریافتی سایر مشترکان لطمه وارد نماید، به جهت رعایت حقوق سایر مشترکان محدودیتهایی برای وی اعمال خواهد شد و مصرف مازاد وی با تعرفه عادی و خارج از طرح محاسبه خواهد شد. سطح مصرف تعیین شده در "مقررات مصرف منصفانه" رایتل در طرح بینهایت بسیار بیشتر از متوسط مصرف ماهانه یک کاربر عادی تلفن همراه است به نحوی که مشترک این طرح مجاز است بدون هیچ محدودیتی از حداقل صد تا هزار برابر یک مشترک عادی از خدمات شبکه استفاده نماید. جهت اطلاع از شرایط کامل «مقررات مصرف منصفانه» می توانید به «شرایط و ضوابط استفاده از خدمات رایتل» مراجعه نمایید.

  برای دیدن لینکها
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  کلیک کنید  موضوعات مشابه:
 3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید KORD GSM از ایشان تشکر کرده است: حسین اسمعیلی (2013_03_11)


  خريد اشتراك انجمن


  کد PHP:
  http://www.kord-gsm.ir/payments.php 
  شماره حسابهاي كرد جي اس ام


  کد PHP:
  http://www.kord-gsm.ir/thread19121.html 

  ارتباط با ما از طریق تلگرام

  کانال

  کد PHP:
  https://telegram.me/kordgsm 

  ادمین
  کد:
  username:@gsmkord


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
">
طرح بی نهایت رایتل (ویژه مشترکین دائمی)
Google

فقط در كرد جي اس ام
در كل اينترنت
درباره ما

انجمن كُـرد جي اس ام سايتي با عنوان مرجع تعميركاران موبايل فعاليت خودرا از 1389 آغاز و برنامه هاي تلفن همراه،آپديتها، فايل فلش و نرم افزارکامپيوتر بالينك مستقيم ارائه مينمايد. مديريت كُــرد جي اس ام منتظر دريافت نظرات و پيشنهادات سازنده ي شماست...

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
کانال سروش سایت