شرکت موتورولا از تکمیل و عرضه گوشی هوشمند جدیدی به بازار خبر داده است که EX130 نام دارد و مبتنی بر سیستم*عامل این شرکت موسوم به Qualcomm Brew MP ساخته شده است.

به گزارش ایستنا، این گوشی هوشمند نسبت به مدل*های موجود در بازار ظاهر متفاوتی دارد. قسمت پایین نمایشگر این گوشی به صورت کج طراحی شده است و در حالی که سمت راست آن بزرگتر است، سمت چپ قسمت پایین نمایشگر کوچک*تر ساخته شده و فضای کمتری را اشغال کرده است.

در قسمت پایین و سمت چپ گوشی که نمایشگر کوچک*تر شده است، یک کلید سخت*افزاری تعبیه شده که در اصل کلید Home است و کاربر و با فشردن آن می*تواند به منوی اصلی گوشی برود.

نمایشگر لمسی این گوشی به اندازه 8/2 اینچ ساخته شده است که تصاویر در آن با کیفیت 320 در 240 پیکسل به نمایش درمی*آیند. در قیمت پایین و سرمت راست گوشی که نمایشگر بزرگ است، در داخل نمایشگر اصلی یک نمایشگر کوچک*تر LED با کیفیت 96 در 16 پیکسل تعبیه شده است. هنوز به درستی مشخص نشده است که در این نمایشگر کوچکتر چه اطلاعاتی منتشر می*شود.

گوشی هوشمند EX130 موتورولا 128 مگابایت حافظه داخلی و 64 مگابایت رم دارد و احتمال می*رود که قیمت حدود 100 دلار وارد بازار شود.


موضوعات مشابه: