شرکت نوکیا از طراحی و تولید گوشی جدیدی با نام ORO خبر داده است که در اصل شبیه به گوشی C7 این شرکت و در عین حال امکانات لوکس و پیشرفته*ای را در خود جا داده است..
به گزارش ایستنا، روی این محصول سیستم*عامل سیمبین نصب شده است و نوکیا برای این محصول منحصر به فرد قابی از جنس طلا و چرم در نظر گرفته است.
این گوشی لوکس که مشخصات داخلی آن تقریبا با گوشی هوشمند C7 برابری می*کند، از نظر بیرونی و ظاهری کاملا متفاوت است. واژه ORO که برای این گوشی در نظر گرفته شده در زبان ایتالیایی به معنی طلا است و شرکت نوکیا برای این محصول بدنه و صفحه*کلید از جنس طلا با عیار 18 در نظر گرفته است. سه کلید اصلی در قسمت بالای صفحه کلید گوشی به صورت ضدخش ساخته شده*اند و جنس آن*ها از یاقوت کبود است.
نمایشگر این گوشی هوشمند لوکس با فناوری Gorilla Glass پوشانده شده است که ضمن نمایش تصاویر در مقابل نور خورشید، جلوی هرگونه خط و خش را می*گیرد. قسمت پشتی این گوشی با چرم بسیار مرغوب پوشانده شده است
هزینه طلا و چرمی که در این گوشی هوشمند مورد استفاده قرار گرفته 1635 دلار است. نوکیا این محصول را با همکاری شرکت روسی Svyaznoy به تولید رسیانده و اعلام کرده است که آن را به صورت محدود تولید کرده است.

موضوعات مشابه: