به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) کاسیو طی بیانیه ای اعلام کرد: در حال حاضر هزینه خرید یک ویدیو پروژکتور بسیار کمتر از خرید یک تلویزیون ۶۰ اینچی است، ضمن آنکه جمع آوری راحت آن باعث شده تا در بسیاری از آپارتمان های کوچک از آن به عنوان تلویزیون استفاده شود.
در حال حاضر یکی از وارد کننده های اصلی ویدیو پروژکتورها در کشور، شرکت کاسیو است که این ویدیو پروژکتور ها را با قیمتی بین ۳ تا ۸ میلیون تومان بفروش می رساند، در حالیکه در حال حاضر ساده ترین تلویزیون ۵۰ اینچی در بازار بیش از ۵ میلیون تومان معامله می شود.

در این بیانیه آمده: فراتر از بصرفه بودن خرید ویدیو پروژکتور به جای تلویزیون در خانه ها، عمر مفید ۲۰ هزار ساعت، بی نیازی از هزینه سرویس و عدم استفاده از لامپ جیوه ای در ویدیو پروژکتور ها، از جمله صرفه های اقتصادی آن محسوب می شود.

از سویی دیگر، خاموش و روشن شدن سریع، روشن کردن سریع در ۳ ثانیه، راه اندازی آسان، کنترل روشنایی هوشمند به علت دیجیتال بودن، صرفه جویی در هزینه برق، فاید هرگونه ضرر بودن برای چشمان، از جمله مزایای استفاده از ویدیو پروژکتور در خانه ها محسوب می شود.

کاسیو در بیانیه خود آورده: در عین حال، این روزها ویدیو پروژکتورهایی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند که از تکنولوژی روز بهره می برند و از لامپ جیوه ای در تولید آن ها استفاده نشده است. پروژکتور های معمولی موجود در بازار نیاز به صرف ۵ دقیقه زمان بابت خنک شدن دستگاه دارند تا بتوان آن ها را خاموش کرد، اما ویدیو پروژکتور های جدید عرضه در بازار که عمدتا محصولات شرکت کاسیو هستند، در کمتر از ۵ ثانیه خاموش و در کمتر از ۳ ثانیه روشن می شوند.

دارا بودن قدرت بلندگو ۱۰ وات، خروجی HDMI ، USB و LAN ، برخوردار بودن از قابلیت وایرلس از دیگر مزایای نسل جدید ویدیو پروژکتور های کاسیو به حساب می آیند.


[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
  • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
    براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


    موضوعات مشابه: