انتشار نخستین تصاویر از رایانه لوحی و گوشی*های جدید
HTC

[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]
  ICTna.ir - شرکت مخابراتی Korea Telecom برای نخستین بار تصاویری از گوشی هوشمند HTC Rider، گوشی هوشمند HTC Holiday و رایانه لوحی 10 اینچی Puccini را منتشر کرد و توضیح داد که این محصولات به زودی وارد بازار جهانی می*شوند.

  به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) دو گوشی هوشمندی که هم*اکنون تصاویر آن*ها منتشر شده است شباهت زیادی به یکدیگر دارند که البته از نظر امکانات داخلی با یکدیگر متفاوت هستند. گوشی هوشمند Rider شامل نمایشگر ویژه*ای می*شود که تصاویر در آن به صورت سه*بعدی به نمایش درمی*آیند. روی این گوشی پردازنده پرقدرت دوهسته*ای نصب شده است و دوربین دیجیتالی آن می*تواند تصاویر را به صورت سه*بعدی و با کیفیت 1080 پیکسل در خود ذخیره کند.

  این گوشی هم*اکنون با نام HTC X515E نیز شناخته می*شود که قرار است در مرحله نخست وارد کره شود و پس از آن به دست کاربران جهانی برسد.

  محصول دیگری که در این زمینه معرفی شده و مبتنی بر سیستم*عامل اندروید ساخته شده است، HTC Holiday نام دارد. این گوشی هوشمند نیز قرار است از طریق شرکت مخابراتی AT&T به دست کاربران آ<ریکایی برسد و برای آن قابلیت پشتیبانی از شبکه مخابراتی HSPA+ در نظر گرفته شده است.

  محصول دیگری که هم*اکنون معرفی شده رایانه لوحی 10 اینچی Puccini است که مبتنی بر شبکه مخابراتی LTE نیز کار می*کند و بر پایه نسخه 0/3 سیستم*عامل اندروید ساخته شده است. هنوز تاریخ دقیق ورود این محصولات به بازار مشخص نیست.  موضوعات مشابه: