گزارشات رسیده این بار خبر از نسخه جدید اپلیکیشن محبوب Hangouts گوگل، می دهند. این اپلیکیشن دارای سه قابلیت فوق العاده و جذاب می باشد.

با توجه به اینکه اپلیکیشن Hangouts، از موفق.ترین اپلیکیشن پیام.رسان گوگل پس از تجربه. ناموفق Google+ Messenger و Google Talk می باشد، گفته شده که قرار است گوگل در نسخه.ی جدید خود علاوه بر قابلیت برقراری تماس.های متنی و صوتی دارای امکان ارسال SMS و MMS نیز می.باشد. اخبار منتشر شده این امکانات را بخشی از ویژگی.های نسخه. 1.3 Hangouts برشمرده و علاوه بر دو قابلیت ذکر شده امکان به.اشتراک.گذاری ویدئو در قالب پروتکل این اپلیکیشن را نیز دارا می باشد.

طبق گزارشات رسیده، در این نسخه می.توان برای پیامک.های ارسال شده، Delivery نیز دریافت کرد. این قابلیت یکی از ویژگی.های ارسال SMS در پروتکل Hangouts می باشد که در نسخه. جدید گنجانده شده است. در مورد MMS نیز، هنوز اطلاع دقیقی از امکان ارسال ویدئو از طریق آن منتشر نشده است. می.توان با فعال کردن ویژگی Auto-Retrieving به محض اتصال به شبکه.های بی.سیم، پیام.های درحال انتظار را دریافت نمایید.

به احتمال بسیار زیاد، اپلیکیشن ارسال پیام.کوتاه حداقل در گوشی.های سری نکسوس جای خود را به Hangouts خواهد داد. اما برای اطمینان بیشتر می بایست، منتظر ارائه اندروید کیت.کت باشیم. هرچند نمی.توان در مورد زمان عرضه. این اپلیکیشن نیز به.طور یقین اظهار نظر کرد، چراکه احتمال عرضه. آن قبل از اندروید کیت.کت نیز وجود دارد. تصویر زیر نیز نمایی از محیط این اپلیکیشن در اندروید کیت.کت می باشد که می توان به نصب این اپلیکیشن را در این نسخه از اندروید امیدوار بود.
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: