شركت Nvidia اعلام كرد بر اساس آخرين مذاكرات خود شركت Icera را با پرداخت 367 ميليون دلار پول نقد خريداري مي*كند تا از اين طريق قدرت خود در بازار جهاني محصولات موبايلي را افزايش دهد.

به گزارش فارس به نقل از پي*سي*ورلد، شركت Nvidia با انتشار بيانيه*اي اعلام كرد خريد اين شركت بزرگ به آن*ها امكان مي*دهد به صورت گسترده*تر و جامع*تر محصولات خود را براي گوشي*هاي هوشمند و رايانه*هاي لوحي توليد كند.
شركت Nvidia هم*اكنون با توليد دو بخش اصلي از پردازنده*هاي گرافيكي خود به شركت*هاي بزرگ توليدكننده محصولات الكترونيكي امكان داده است دستگاه*هاي جديد خود را با سرعت بالاتر توسعه دهند و به دست كاربران برسانند.
شركت Nvidia هم*اكنون پردازنده گرافيكي براي گوشي*هاي هوشمند و رايانه*هاي لوحي توليد مي*كند كه از مهم*ترين آن*ها مي*توان به پردازنده دوهسته*اي Tegra 2 اشاره كرد كه در رايانه*هاي لوحي مبتني بر سيستم*عامل اندرويد مانند Xoom موتورولا و G-Slate شركت ال**جي مورد استفاده قرار مي*گيرد.
اين شركت همچنين چندين پيش نخستين پردازنده چهارهسته*اي خود را با نام Kal El معرفي كرد و توضيح داد اين محصول يكي از بزرگترين تحولات را در دنياي دستگاه*هاي الكترونيكي همراه به وجود خواهد آورد. شركت Icera پردازنده*هاي ارتباطي مبتني بر شبكه*هاي 3G و 4G را براي گوشي*هاي هوشمند و رايانه*هاي لوحي توليد مي*كند.
خريد شركت Icera به شركت Nvidia امكان مي*دهد تا در مقابل رقباي اصلي خود از جمله Qualcomm و اينتل بتواند سهم بيشتري از بازار جهاني را در اختيار بگيرد.[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
  • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
    براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


    موضوعات مشابه: