گوشی هوشمند G Flex ال جی يكی از بهترين گوشی.های رونمایی شده در سال جاری.محسوب می شود كه 5 ويژگی چشمگير آن ، معرفی شده اند.

1: صفحه نمایش خمیده:

همین ظاهر خمیده که متفاوت از خمیده سامسونگ است باعث ارتقای کیفیت صدا در زمان تماس می.شود، زیرا همانطور که در تصویر می.بینید میکروفون مانند تلفن.های قدیمی به دهان نزدیک.تر است. این خمیدگی به نسبت میانگین اندازه صورت انسانها درست شده است و به راحتی از گوش تا دهان شما را پوشش می.دهد. بعلاوه این خمیدگی باعث ارتقای کیفیت تماشای ویدیو مخصوصا در حالت افقی نیز می.شود.

2: دکمه.های پشتی:

جی فلکس نه تنها از لحاظ قدرتی با جی 2 مقایسه می.شود، بلکه دکمه.های پشتی آن را نیز دارد. این دکمه.ها، کلید پاور و صدا هستند که با قرار گرفتن در بخش پشتی باعث بالا رفتن کارایی استفاده از تلفن با یک دست می.شوند.


3: پنل POLED:

ال جی برای تولید صفحه نمایش جی فلکس با LG Display و LG Chem همکاری کرده است. نتیجه این همکاری ساخت یک پنل POLED است که فرا سبک، فرا باریک، قابل انعطاف و متشکل از زیر لایه پلاستیک است که باعث به وجود آمدن این ظاهر منحصر به فرد و دوام بیشتر آن می.شود. به علاوه گفته می.شود که پنل.های پلاستیکی تصاویر روشن.تر و دقیق.تری را به نمایش می.گذارند.

4: ویژگی.های جدید در رابط کاربری:

در جی فلکس موارد جدیدی چون QTheater برای دسترسی سریع از صفحه قفل به عکس.ها، ویدیوها و یوتیوب، صفحه دو بخشی برای مالتی تسکینگ، صفحه قفل متغیر که عکس صفحه را نسبت به جایی که گوشی را قرار می.دهید تغییر می.دهد، نمایشگر تشخیص چهره، تایمر دوربین و تماس ضروری اضافه شده.اند.

5: فناوری خود ترميمی:

ال جی ادعا می.کند که جی فلکس مجهز به تکنولوژی خود درمانی است. این تکنولوژی در واقع مرتبط به یک پوشش قابل ارتجاع است که در قسمت پشتی تعبه شده و قابلیت بهبودی از فرسایش.های به وجود آمده در طول روز را دارد. این بدان معناست که دارندگان این تلفن هوشمند نیازی ندارند که کیسی برای محافظت از آن تهیه کنند.

کمپانی ال جی اعلام کرده که ماه نوامبر این گوشی خمیده در کره جنوبی عرضه خواهد شد.

موضوعات مشابه: