آخرين تکنولوژي هاي عرضه شده در زمينه محصولات آموزشي


مدل VPL-DX10 :

ويدئو ديتا پروژکتوري با وزن تنها Kg2/1 سبک و قابل حمل با قدرت روشنايي 2500 آنسي لومنس و زمينه گرافيکي XGA، دستگاه ساخت و توليد کشور ژاپن مي باشد. دريچه لنز شاتري اين دستگاه اين امکان را به مصرف کننده مي دهد تا ديگر هرگز نگران فقدان وجود دريچه لنز شود.


مدل VPL-DX11:
وزن 2/1 Kg، سبک با قابليت نصب به سقف و قدرت روشنايي 3000 آنتي لومنس کنتراست 700:1 با تکنولوژي تصوير 3LCD (ساخت و توليد ژاپن)


مدل VPL-DX15:

شاهکار سوني به دليل وزن سبک 2/1 Kg همراه با کيف حمل و نقل وقابليت نصب 3000 آنسي لومنس، داراي ورودي هاي متنوع کاربردي، داراي درگاه ورودي USB، ديگر نيازي به حمل لپ تاپ و يا DVD نداريد چون فقط با يک حافظه USB و ديتا پروژکتور سوني VPL-DX15 قادرهستيد کليه فايل هاي موجود در حافظه USB خود را شامل (ويدئو Power point، Data، JPG) نمايش دهيد.

حتي بيشتر از اينها مي خواهيد؟

سوني اين مسئله را حل کرده است در مکان هايي که مشکل کابل کشي به دليل وجود سقف هاي خاص را دارند و يا علاقه اي به ديده شدن کابل و يا داکت را ندارند اين دستگاه به صورت بي سيم با تکنولوژي جديد (Wireless) با لپ تاپ شما ارتباط برقرارکرده و فايل هاي مورد نظر را نمايش مي دهد (فيلم، عکس، Data) محدوديتي نداريد اين ديتا پروژکتور با سيستم ويندوز Vista سازگار بوده و بدون نياز به هيچ نرم افزاري قادر خواهيد بود ارتباط بي سيم را برقرار کنيد. حتي در جايي که احتياج به برقراري و يا ارسال تصاوير از طريق شبکه باشد اين دستگاه با توجه به وجود درگاه RJ45 قادر خواهد بود کابل Cat5 شبکه را به دستگاه ارتباط دهد و تصاوير تحت شبکه ارسال گردد.VPL-MX20:

مناسب مديران با وزن تنها 1/7 Kg واندازه کوچک تر از يک کاغذ A4 با قدرت روشنايي 2500 آنس لومنس و مد گرافيکي XGA با کيف حمل و نقل و لنز برقي به همراه پايه برقي و قابليت تشخيص فاصله لنز تا پرده نمايش که اين قابليت به شما اين اجازه را مي دهد که پس از روشن کردن ديتا پروژکتور، خود دستگاه 5 مرحله را به صورت خودکار انجام دهيد.

1- روشن شدن دستگاه 2
- پايه برقي تنظيم مي گردد
3- به طور خودکار فاصله خود را با پرده ها تشخيص مي دهد
4- به طور خودکار فوکوس تنظيم مي گردد 5- منبع ارسال اطلاعات را تشخيص و تصاوير پخش مي شود.


VPL-MX25:


ايده آل اشخاصي که نياز به حمل ديتا پروژکتور دارند ولي وزن و حمل يک منبع ارسال تصوير ديگر آنها را آزاد مي دهد شما با استفاده از VPL-MX25 تنها نياز داريد يک (حافظه فلش USB) به همراه VPL-MX25 داشته باشيد و هرآنچه از (Power point، JPG، vIDEO) داريد را به دستگاه ارسال کنيد، ساده و صحيح فقط با وارد کردن حافظه به دستگاه نه لپ تاپ ونه DVD فقط ديتا و حافظه قدرت روشنايي 2500 آنسي لومنس آن، امکان اين را مي دهد تا در محيط هاي روشن و پر نور نمايش ايده آل داشته باشيد. حتي قادرخواهيد بود بدون نياز به نرم افزار از راه دور تا شعاع 20 متر براي دستگاه ارسال اطلاعات به صورت بي سيم انجام دهيد.
دستگاه هاي سري VPL-EX7/VPL-ES70 و VPL-EX7 با بهره گيري از تکنولوژي انحصاري سوني Bright Era نور بيشتر، کنتراست بالا، شکسته نور کمتر در داخل لنز در نتيجه هدر نرفتن انرژي و در نهايت بالا بردن راندمان مي باشد که باعث طول عمر لامپ بيشتر و کم کردن هزينه ها و نهايتاً مقرون به صرفه بودن اين ويدئو ديتا پروژکتورها مي باشد، هزينه کمتر و راحتي کار بالا، قابليت کار در محيط هاي آموزشي را بيش از پيش براي مکان هاي آموزشي فراهم مي آورد کيف حمل ونقل و قابليت نصب به سقف، تصويراز 40تا 300 اينچ و قيمت باور نکردني.
کليه کالاهاي سوني توسط نمايندگي انحصاري محصولات حرفه اي سوني در ايران (تهران نيک آوا) داراي 3 سال گارانتي 100 سال خدمات، 2 هزار ساعت با يک سال گارانتي لامپ مي باشد که برگه گارانتي Nicard بر روي کارتن ها چسبيده است.


موضوعات مشابه: