به گزارش
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید
و به نقل از پایگاه اینترنتیtheinquirer ، شرکت گوگل غول دنیای اینترنت؛ امروز قابلیت جدیدی را به سرویس نقشه آنلاین گوگل*مپ اضافه کرد که به کاربران در خلاص شدن از ترافیک* شهرهای شلوغ کمک فراوانی می*کند.
این قابلیت در به*روز رسانی گوگل*مپ لحاظ شده و جایگزین روش قدیمی هدایت راننده خواهد بود. روش جدید از لحاظ فنی دارای سرعت بسیار بیشتر بوده و باعث جلوگیری از اتلاف وقت رانندگان در ترافیک خواهد بود.
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنیددر حقیقیت، اغلب رانندگان برای آگاه شدن از وضعیت ترافیک در خیابان*ها از رادیو استفاده می*کنند. (رادیو پیام وطنی) اما با استفاده از روش جدید گوگل، رانندگان پیش از اینکه در دام ترافیک بیفتند از آن آگاه خواهند شد و البته گوگل امیدوار است تا برنامه نقشه*نوردی این شرکت بتواند به یک گزینه مطمئن برای مسیریابی کاربران تبدیل شود.
کاربران برای استفاده از این تغییرات نیاز به تغییرات خاصی نداشته و فقط باید برنامه خود را به*روز کنند زیرا گوگل یک سری تغییرات در الگوریتم محاسبه اطلاعات ترافیکی در حال و گذشته در برنامه سرویس خود اعمال کرده و تنها شرط استفاده از قابلیت جدید در دسترس بودن اطلاعت ترافیکی به صورت زنده در کشور کاربر خواهد بود. البته به طور معمول این قابلیت در ابتدا در شمال آمریکا و اروپا در دسترس کاربران خواهد بود.