به گزارش پایگاه اینترنتی technorati،در تازه ترین دور از شایعات پیرامون آیفون ۵که گویا هیچ وقت پایان یافتنی نیست شایعه طراحی دوباره مکان فلاش آیفون مطرح شده است.

به گزارش فارنت، کارخانه چینی سازنده قاب محافظ برای آیفون با نام Alibaba،در طراحی قاب محافظ برای آیفون ۵G کیسی طراحی کرده است که بسیار شبیه کیس آیفون ۴ است با این تفاوت که مکان فلاش دوربین دستخوش تغییر و تحولاتی شده است.


اگر این کیس واقعا برای آیفون ۵ طراحی شده باشد می توان تغییر مکان فلاش دوربین را ساده ترین کار در طراحی آیفون نسل بعد دانست که بصورت بسیار ساده مکان فلاش از بغل دوربین به گوشه سمت راست تلفن همراه جابجا شده است.

البته این کار شرکت اپل به نوعی دوربین آیفون را به رده دوربین های حرفه*ای نزدیک کرده است زیرا بسیاری از عکاسان حرفه*ای می*دانند که نزدیکی فلاش به محل لنز دوربین یکی از عوامل مهم در قرمزی چشم در عکس*ها و همچنین توازن عجیب و غریب رنگ سفید در تصاویر و عکسهای گرفته شده است.

خوب این شایعه را به صف سایر شایعات موجود آیفون ۵ اضافه می*کنیم و تنها استیو جابز می*تواند درستی و یا غلط بودن این شایعات را در مراسم معرفی آیفون ۵ تائید و یا رد کند.


موضوعات مشابه: