شرکت موتورولا به منظور اجرای برنامه*های خود مبنی بر افزایش حضور در بازارهای جهانی سه گوشی جدید را با نام*های Clutch +i475، Theory و i412 روانه بازار کرد.


به گزارش ایستنا، گوشی Clutch +i475 که در اصل نسخه به*روز شده گوشی Clutch موتورولا محسوب می*شود، نمایشگر بزرگتری را در خود جا داده است که زیر این نمایشگر صفحه*کلید کامل QWERTY قرار گرفته است و امکان تایپ سریع و آسان جملات را برای کاربران فراهم می*کند.

این گوشی قابلیت شماره*گیری صوتی، گیرنده ماهواره*ای GPS، فناوری ارتباطی بلوتوث، سیستم ارسال پیام*های فوری، ایمیل، گیرنده بی*سیم اینترنتی و دوربین دیجیتالی VGA دارد.


گوشی دیگری که موتورولا هم*اکنون وارد بازار کرده Theory نام گرفته است که این محصول نیز صفحه*کلید کامل QWERTY دارد. برای این گوشی معمولی دوربین دیجیتالی 3/1 مگاپیکسلی در نظر گرفته شده و بقیه امکانات آن با گوشی Clutch +i475 برابری می*کند.


سومین گوشی که موتورولا در این اقدام روانه بازار کرده است i412 نام دارد که به صورت تاشو طراحی شده و صفحه*کلید آن شماره*ای معمولی است. این گوشی نیز دوربین دیجیتالی VGA دارد و ضمن اتصال بی*سیم به اینترنت شامل قابلیت*های دیگری می*شود که از مهم*ترین آن*ها می*توان به فناوری ارتباطی بلوتوث، گیرنده ماهواره*ای GPS و پشتیبانی از برنامه*های Java اشاره کرد.

شرکت موتورولا گوشی Clutch +i475 را با قیمت 100 دلار به فروش می*رساند. همچنین در حالی که قیمت گوشی Theory موتورولا 80 دلار اعلام شده، گوشی i412 نیز با قیمت 70 دلار به فروش می*رسد.

موضوعات مشابه: