[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  شرکت سونی *اریکسون به منظور افزایش رقابت*های خود در بازار جهانی تلفن*همراه دو گوشی جدید با امکانات ویژه برای جست*وجو در شبکه اجتماعی فیس*بوک را با نام*های txt pro و Mix Walkman عرضه کرد و توضیح داد که امکانات لمسی ویژه این دو محصول آن*ها را از مدل*های مشابه موجود در بازار مجزا می*کند.

  به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) سونی* اریکسون علاوه بر آنکه این گوشی*ها را به صورت معمولی وارد بازار کرده است، رقابتی ترتیب داده تا اگر هر یک از کاربران در آن برنده شوند این گوشی*ها را جایزه بگیرند. در این رقابت کاربران باید به سوالی که مطرح می*شود پاسخ دهند و در کمتر از 50 کلمه توضیح دهند که به چه علت این پاسخ را برگزیده*اند. در این جریان کاربر باید یکی از سه گزینه که برای نام هر گوشی در نظر گرفته شده است را انتخاب کند و اگر پاسخ او منطقی باشد، می*تواند یکی از دو گوشی txt pro یا Mix Walkman را هدیه بگیرد.

  ظاهر گوشی Mix Walkman شبیه به محصول دیگری از سونی اریکسون با نام WT18i طراحی شده و برای آن پردازنده 800 مگاهرتزی، نمایشگر 2/3 اینچی با کیفیت HVGA و دوربین 3 مگاپیکسلی با قابلیت ذخیره تصاویر با سرعت 24 فریم در ثانیه در نظر گرفته شده است. گوشی txt pro نیز شباهت زیادی به Xperia mini pro دارد و امکانات داخلی آن*ها تقریبا با هم برابری می*کند.

  رقابتی که سونی اریکسون برای عرضه این گوشی*ها ترتیب داده در صفحه ویژه این شرکت در شبکه اجتماعی فیس*بوک ارایه شده است که البته جوایز این رقابت محدود است و برای یک دوره زمانی مشخص برگزار می*شود.


  موضوعات مشابه: