منابع آگاه اعلام کردند که در آینده نزدیک شرکت مخابراتی T-Mobile گوشی هوشمند جدیدی روانه بازار می*کند که HTC Bresson نام دارد و روی آن باکیفیت*ترین دوربین دیجیتالی جهان برای تلفن*های همراه نصب شده است.

به گزارش ایستنا، این گوشی هوشمند مبتنی بر نسخه جدیدی از سیستم*عامل Windows Phone 7 مایکروسافت ساخته شده است و بر اساس گزارش موجود، قرار است با دوربین دیجیتالی 16 مگاپیکسلی عرضه شود.

منابع آگاه اعلام کردند که شرکت HTC هم*اکنون تولید این گوشی هوشمند 16 مگاپیکسلی را به پایان رسانده است و قصد دارد آن را همراه با فلش LED روی گوشی هوشمند جدید خود عرضه کند. گوشی هوشمند HTC Bresson همراه با سیستم*عامل Windows Phone 7 به دست کاربران می*رسد و هنوز شرکت مربوطه اطلاعات آن را به طور کامل منتشر نکرده است.

منابع آگاه بر این باورند که این گوشی سپتامبر 2011 عرضه می*شوند و به عبارت دیگر کاربران در اواخر تعطیلات تابستانی می*توانند آن را در اختیار بگیرند. این طور که گزارش*های موجود نشان می*دهد، قرار است این گوشی همراه با سیستم*عامل Windows Phone 7.5 Mango به دست کاربران برسد.

شرکت HTC همچنین در حال تکمیل دو گوشی هوشمند دیگر با نام*های Prime و Ignite است که مدل اول شامل صفحه*کلید کامل QWERTY می*شود و مدل دیگر همراه با صفحه*کلید کامل مجازی به دست کاربران می*رسد.


موضوعات مشابه: