نخستین به*روزرسانی اصلی برای نسخه Honeycomb سیستم*عامل اندروید گوگل که با نام «اندروید ۳. ۱» شناخته می*شود، هم*اکنون به صورت رسمی از جانب این شرکت معرفی شده و قرار است از ماه ژوئن در محصولات جدید شرکت*های ایسر و ایسوس و از طریق شرکت مخابراتی T-Mobile به دست کاربران برسد.

به گزارش از فارس، شرکت گوگل برای نخستین بار این سیستم*عامل را هفته گذشته در کنفرانس Google I/O معرفی کرده و هم*اکنون دو شرکت ایسوس و ایسر اعلام کردند که در حال ساخت نسل جدید رایانه*های لوحی مبتنی بر این سیستم*عامل هستند.

شرکت ایسر در نظر دارد رایانه لوحی جدید خود مجهز به این سیستم*عامل را با نام Iconia A۵۰۰ در اواسط ماه ژوئن روانه بازار کند.

این در حالی است که شرکت ایسوس نیز رایانه لوحی جدید خود با این سیستم*عامل را در دوره زمانی مشابه و با نام EeePad Transformer روانه بازار خواهد کرد.

هنوز جزئیات این رایانه*های لوحی به طور دقیق اعلام نشده است.

اما منابع آگاه اعلام کردند که این دو رایانه لوحی اواسط ماه ژوئن به صورت همزمان وارد آمریکا و اروپا شوند و پس از گذشت مدت کوتاه به دست کاربران جهانی برسند.

شرکت گوگل سیستم*عامل Honeycomb را به صورت ویژه برای رایانه*های لوحی طراحی کرده است و با نسخه*های قبلی این سیستم*عامل که مخصوص گوشی*های هوشمند ساخته شده بود، کاملا متفاوت است.


موضوعات مشابه: