شرکت شارپ موفق به تولید گوشی هوشمند جدیدی مبتنی بر سیستم*عامل اندروید شده است که تاکنون نمونه آن دیده نشده و نسبت به تمامی گوشی*های اندرویدی موجود در بازار امکانات کامل*تری را در خود جا داده است.

به گزارش ایستنا، شرکت شارپ در این اقدام گوشی هوشمند جدید خود را که به صورت ضدآب طراحی شده است با نام AQUOS PHONE THE HYBRID 007SH روانه بازار کرد و توضیح داد که این گوشی هوشمند تاشو به دوربین دیجیتالی 16 مگاپیکسلی مجهز شده است.

برای این گوشی تاشو نمایشگر لمسی 4/3 اینچی در نظر گرفته شده است که تصاویر را با کیفیت FWVGA و به صورت سه*بعدی به نمایش می*گذارد که البته برای مشاهده تصاویر سه*بعدی در این نمایشگر نیازی به استفاده از عینک مخصوص نیست.

روی این گوشی نسخه 3/2 سیستم*عامل اندروید موسوم به Gingerbread نصب شده است و از شبکه*های مخابراتی GSM و WCDMA پشتیبانی می*کند. این گوشی فعلا وارد بازار ژاپن شده و هنوز خبری در مورد ورود آن به دیگر کشورها منتشر نشده است.

برای گوشی AQUOS 007SH نمایشگر دوم به اندازه 7/0 اینچ و از نوع OLED در نظر گرفته شده است و از دیگر امکانات به کار رفته در آن می*توان به گیرنده ماهواره GPS، پشتیبانی از شبکه بی*سیم Wi-Fi و فناوری ارتباطی بلوتوث 3 اشاره کرد.


موضوعات مشابه: