[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  شرکت مایکروسافت اعلام کرد که طی هفته جاری به پشتبانی خود از سیستم*عامل موبایلی Windows Mobile 6 پایان می*دهد و از تاریخ 15 ژوئن دیگر هیچ برنامه و نرم*افزار جدیدی برای این پلتفورم در فروشگاه اینترنتی Windows Marketplace عرضه نمی*شود.

  به گزارش ایستنا بر اساس اخبار منتشر شده، آن دسته از ابزارها و نرم*افزارهایی که هم*اکنون برای این سیستم*عامل موجود هستند باقی خواهند ماند که از میانه ژوئن به بعد در نام، قیمت و نسخه*های جدید آن*ها هیچ تغییری به وجود نمی*آید.

  شرکت مایکروسافت هنوز به طور دقیق توضیح نداده است که به چه علت تصمیم گرفته است با این سرعت به پشتیبانی خود از سیستم*عامل Windows Mobile 6 پایان دهد. سیستم*عامل Windows Mobile 7 که حدود چند ماه از زمان تولد آن می*گذرد، محبوب*تر از نسخه*های قبلی خود است و مایکروسافت با این قبیل اقدامات می*کوشد انگیزه کاربران برای استفاده بیشتر از این محصول را بالا ببرد.

  تصمیم مایکروسافت برای پایان پشتیبانی از این نسخه سیستم*عامل موبایلی خود باعث انتفاد فراوان مراکز توسعه*دهنده نرم*افزاری از جمله Anthony Wieser شده است. این مراکز که سرمایه*گذاری*های فراوانی را برای تولید ابزارهای مرتبط با Windows Mobile 6 کرده*اند،* با اجرای این تصمیم از تاریخ 15 ژوئن دچار مشکل خواهند شد.


  موضوعات مشابه: