مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران، از امكان كاهش تعرفه مكالمات همراه اول خبر داد .

به گزارش ايرنا،'وحيد صدوقي'روز چهارشنبه در گفت و گوي اختصاصي با ايرنا درقم اعلام كرد:با توجه به تاكيدات رهبر معظم انقلاب در سال جهاد اقتصادي مبني بر صرفه جويي، ايجاد اشتغال و افزايش بهره وري،شركت ارتباطات سيار نيز تصميم دارد با درنظرگرفتن منافع سهامداران و ذينفعان،به كاهش هزينه مكالمات مشتركان اقدام كند و در حال حاضر نيز در شرف بررسي و عملي كردن اين امر است.

وي به ميران و درصد كاهش هزينه مكالمات اشاره نكرد اما كاهش10 درصدي قيمت سيم كارتهاي واگذاري را قطعي و اعمال شده عنوان كرد و افزود:اين روند ادامه خواهد داشت.

صدوقي وضعيت ارتباطي سيم كارت هاي همراه اول را خوب ارزيابي كرد و در مورد قطعي تلفن هاي همراه نيز گفت:براساس شاخص هاي كيفي استاندارد، ميزان قطعي نقاط بايد كمتر از 2 درصد باشد كه در زمان حاضر اين شاخص در همراه اول كمتر از 5/1 درصد است و از ماه مرداد به كمتر از يك درصد خواهد رسيد.

وي گفت: در زمان حاضر 45 ميليون مشترك همراه اول از ضريب نفوذ 57 درصدي اين شبكه استفاده مي كنند.

صدوقي در باره ورود اپراتور سوم به چرخه فعاليت ارتباطات سيار گفت: از ورود اين اپراتور به عنوان يك همكار و در عين حال رقيب استقبال مي كنيم.

وي در مورد وديعه هاي مشتركين همراه اول نيز گفت: بر اساس تعريف سازمان تنظيم مقررات به ازاي اين وديعه ها ما تضمينهايي به مشتركين ارائه مي كنيم كه خدمات سرويس رومينگ و استفاده از 85 درصد اعتبار وديعه ها براي مكالمه در طي دوره دو ماهه، از جمله اين تضمينهاست


موضوعات مشابه: