براي ارسال و دريافت هر چه آسانتر اطلاعات توسط استفاده کنندگان از تلفن همراه و همچنين برقراري ارتباط بدون دردسر با ديگر کاربران Gotive به بازار عرضه شد.
به گزارش " آسيا " اين دستگاه که Gotive H45 نام گرفته است به يک صفحه نمايش 6.2 اينچي مجهز است که تصاوير را با کيفيت 640 در 240 مگاپيکسل به نمايش مي گذارد و کاربران ميتوانند با فشردن انگشتان خود روي آن از برنامه هاي دروني استفاده کنند.

اگرچه اين دستگاه زيبا و کارآمد داراي 384 مگابايت حافظه داخلي است, کاربران ميتوانند با استفاده از کارتهاي MMC, CF, CD حافظه آن را افزايش دهند تا به ميزان دلخواه در Gotive اطلاعات بريزند.
روي اين PDA جديد سيستم عامل ويندوز CE 5.0 نصب شده و از پردازنده هاي 520 مگاهرتزي اينتل از نوع PScale PXA270 استفاده مي کنند.
اين پردازنده از شرکت اينتل به Bulverde مشهور است و علاوه بر اضافه کردن فناوري هاي جديد به افراد امکان ميدهد که در آن واحد از کليه مزاياي يک تلفن همراه نيز بهره مند شوند.

اينطور که گفته ميشود, اين PDA علاوه بر کليه موارد ياد شده يک GPS کامل نيز است و به تمامي کاربران امکان ميدهد تا موقعيت هاي خود را مشخص کرده و مسيرهاي مورد نظر را پيدا کنند

موضوعات مشابه: