قصد داريم نکته هايي بسيار جالب در مورد گوشي هاي نوکيا را به شما معرفي کنيم که قطعا از بسياري از آنها بي خبر بوده ايد ، اين ترفند را حتما بخوانيد چون جدأ سطح اطلاعات شما در مورد گوشي هاي نوکيا بالا ميبرد.- آيا ميدانستيد که براي در دسترس نبودن ميتوانيد از فويل آلومينيوم استفاده کنيد و آن را دور گوشي بپيچيد ، يعني گوشي را با آن بستهبندي کنيد؟


- آيا ميدانستيد که در صورت استفاده از تصاوير متحرک در Background گوشي مصرف باطري فوق العاده بالا ميرود؟


- آيا ميداسنتيد که نصب و پاک کردن برنامهها در موبايل هيچ ضرري براي گوشي ندارد و فقط در طولاني مدت باعث انباشته شدن فايلهاي کوچکي از هر برنامه در گوشي مي شود که با مستر ريست کردن گوشي قابل حل ميباشد؟


- آيا ميدانستيد در گوشي هاي 6600 نميتونيد فايل Mp3 رو براي زنگ گوشي انتخاب کنيد؟


- آيا ميداسنتيد براي گوشي هاي 6600 هدفون وجود ندارد؟


- آيا ميداسنتيد که هيچ برنامه اي براي راديو در گوشي هاي 6600 وجود ندارد. براي راديو گوشي بايد مجهز به تيونر سخت افزاري باشد و چون در گوشيها اين قطعه سخت افزاري وجود ندارد پس نميتوان از برنامهاي براي راديو استفاده کرد؟


- آيا ميدانستيد با نگه داشتن کليد منو ، تمامي برنامه هاي در حال اجرا نمايان ميشود و با انتخاب دکمه C برنامه مورد نظر بسته ميشود؟


- آيا ميدانستيد درحالتي که صفحه کليد قفل است ، بدون اينکه لازم باشد قفل صفحه کليد را باز کنيد ، با فشردن کليد on/off مي توانيد لامپ صفحه نمايش را روشن کنيد تا مثلا ساعت را ببينيد يا وضعيت باتري گوشي را چک کنيد؟


- آيا ميدانستيد براي شارژ باطري بهتر است که گوشي را خاموش کرده و بعد شارژ کنيم؟


اگر مي دانستيد آفرين به شما