[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]
  افزايش کيفيت ( ال سی دی ) های سونی اريکسون
  اکثر دارندگان گوشی های SonyEricsson (از هر مدلی) هنگامی که تصويری را به پشت صفه ( Backgraund ) انتقال ميدهند از کيفيت LCD گوشی خود رضايت کافی را ندارند و تقريبآ هميشه در مقايسه گوشی Sony Ericsson خود با گوشي های Nokia به خصوص مدلهایی دارای (LCD 16 M.Color)-ال سی دی- 16 ميليون تعداد رنگ از کيفيت و وضوح ال سی دی گوشی خود کاملآ نا اميد ميشوند و افسوس ميخورند که چرا به دنبال Nokia های 16 ميليون رنگی نرفته اند .
  در اينجا شما ميخانيد که چگونه ميتوانيد کيفيت ال سي دی Sony Ericsson خود را در حد Nokia های 16 ميليون رنگی برسانيد ، شايد هم بهتر ، البته در برخی مدلهای SonyEricsson مثل k800i - k810i - w610i - k550i - p990i - w830i و ... ولی شما ميتوانيد اين کار را تقريبآ برای همه گوشی های SonyEricsson انجام دهيد .


  راز کار اين است که :  - شما هر عکسي را که انتخاب کرده ايد با هر (Format) فرمتي که دارد بايد آن را به فرمت PNG تبديل کنيد مثلآ با نرم افزاري مثل Adobe Photoshop .
  - اندازه عکس PNG ذخيره شده بايد برابر اندازه LCD گوشي باشد .
  - کساني که کار با Photoshop را ميدانند مشکلي براي اين کار ندارند .
  - اين توضيهات براي افراديست که کار با Photoshop را نميدانند يا مبتدي هستند .


  روش کار :
  - عکس مورد نظر را در Photoshop با کليک بر روي گزينه File سپس گزينه Open باز کنيد .
  - سپس کليدهاي Ctrl+N را با هم بگيريد (از چپ به راست)، صفحه New ظاهر ميشود .
  - در مقابل گزينه Width عدد مربوط به طول LCD را وارد کنيد (مثلآ براي K800i Width=240=Pixels)) و در مقابل (Height=320=Pixels) عدد مربوط به عرض LCD .
  - در مقابل (Resolution=70=Pixels/CM) . سپس OK را بزنيد .
  - با نگه داشتن کليد چپ موس بر روي عکس اول ، آن را بکشيد و بر روي صفحه باز شده جديد ببريد و کليد چپ موس را رها کنيد تا تصوير بر روي صفحه جديد منتقل شود .
  - در صفحه جديد عکس را از گوشه هاي کادر با اندازه همين صفحه جديد هماهنگ کنيد و با Doble Click-دوبار کليد بر روي عکس آن را تاييد کنيد .
  - در آخر براي ذخيره کردن عکس کليد هاي Ctrl+Shift+S (از چپ به راست) صفحه Save As ظاهر ميشود در نوار مقابل Format گزينه (PNG*.PNG) را انتخاب کنيد و عکس را در محل مورد نظر و با اسم دلخواه ذخيره کنيد . با کليک کردن بر روي Save .


  تذکر :
  - اين کار بر روي گوشي هاي Nokia باعث افزايش کيفيت تصوير نمي شود زيرا LCD گوشي هاي SonyEricsson تصاوير PNG را بهتر از LCD هاي Nokia نشان مي دهند .
  - از اين روش براي ساخت Themeهاي SonyEricsson با وضوح و کيفيت بالا ميتوان استفاده کرد .

  موضوعات مشابه: