شرکت LG که این روزها خود را از مدعیان بزرگ بازار جهانی تلفن*همراه معرفی کرده است، در نظر دارد در نمایشگاه CES 2011 دو گوشی هوشمند جدید را با آخرین امکانات مورد نیاز کاربران معرفی کند.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این دو گوشی هوشمند Optimus Black و Revolution دارند که علاوه بر داشتن ظاهر زیبا، به امکانات کاربردی و قابلیت*های متفاوت مجهز شده*اند.

گوشی Optimus Black که به صورت بسیار باریک طراحی شده، یکی از باکیفیت*ترین نمایشگرهای تلفن*های همراه را در خود جا داده است. در این گوشی یک نمایشگر لمسی 4 اینچی وجود دارد و ضخامت این محصول 2/9 میلیمتر اعلام شده است که البته هنوز مشخصات بیشتر این گوشی هوشمند مشخص نیست.

گوشی هوشمند Revolution شرکت LG نیز برای کاربران اینترنتی مفید است و امکان ارتباط به شبکه پیشرفته LTE را برای آن*ها فراهم می*کند و اتصال به اینترنت پرسرعت مبتنی بر شبکه بی*سیم 4G را فراهم می*آورد. لازم به ذکر است، خدمات 4G هم*اکنون در اختیار کاربران آمریکایی قرار می*گیرند که قرار است در آینده نزدیک دیگر کاربران نیز به آن*ها دسترسی پیدا کنند.

شرکت LG در نظر دارد علاوه بر این دو گوشی هوشمند یک فوق*گوشی موسوم به Optimus 2X که به پردازنده دوهسته*ای Tegra 2 ساخت شرکت Nvidia مجهز شده است را نیز معرفی کرده و آن را در سال 2011 روانه بازار کند.