شرکت MiLi Power از عرضه محصول جدیدی در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی CES 2011 خبر داده است امکان برقراری ارتباط بین دستگاه*هایی الکترونیکی قابل*حمل از جمله تلفن*های همراه و سیستم*های سینمای خانگی را فراهم می*کند. این سیستم جدید که MiLi HD نام گرفته است این امکان را برای کاربر فراهم می*کند تا کلیه محتویات روی گوشی خود را به صورت بی*سیم در سینمای خانگی پخش کند.
سیستم MiLi HD یک دستگاه هوشمند محسوب می*شود که به ورودی*های ویژه نیز مجهز شده است و کاربران می*توانند با خروجی HDMI و خروجی اسپیکر Hi-Fi نیز محتویات گوشی و دیگر دستگاه*های الکترونیکی قابل حمل خود را به سیستم سینمای خانگی انتقال دهند.
این دستگاه به صورت سازگار با گوشی هوشمند آیفون و رایانه لوحی iPad ساخته شده است که البته با دیگر گوشی*های هوشمند و دستگاه*های الکترونیکی همراه سازگاری دارد. گفته می*شود که با این دستگاه می*توان انواع فایل*های دیجیتالی از جمله موسیقی، فیلم، عکس و ... را روی نمایشگر تلویزیون نشان داد و برنامه*های تلویزیونی را نیز در دستگاه همراه ذخیره کرد.
این دستگاه از گیرنده*های تلویزیونی با کیفیت 1080 پیکسل پشتیبانی می*کند و به ورودی mini-USB نیز مجهز شده است. شرکت سازنده MiLi HD قیمت این محصول را 100 دلار اعلام کرده است.

موضوعات مشابه: