سه مدل از گوشی*های تلفن همراهی که به عنوان گوشی*های پرطرفدار کاربران علاقمند به عکاسی یا فیلم برداری شناخته شده*اند را معرفی کرده است...

نشریه دیلی تلگراف از میان تلفن*های همراه موجود سه گوشی را که از ..انایی*های عکاسی و تصویربرداری بالایی برخوردار بوده و نزد کاربران از محبوبیت ویژه*ای برخوردارند را انتخاب و معرفی کرد.
در میان تلفن*های همراه که هر یک از خدمات و ..انایی*های متفاوتی برخوردارند گوشی*های دوربین داری که از وضوح تصویری بالا برخوردارند یا «عکس دوست» به شمار می*روند به گونه*ای مورد استقبال بیشتر کاربران قرار می*گیرند.
عکاسی با تلفن همراه در حال تبدیل شدن به شاخه*ای مجزا از عکاسی است و همین امر باعث شده شرکت*های ..لید کننده تلفن*های همراه برای ..لید گوشی مجهز به دوربینی قدرتمند با وضوح و کیفیت بالای تصویری با یکدیگر به رقابت بپردازند.
نشریه دیلی تلگراف سه مدل از گوشی*های تلفن همراهی که به عنوان گوشی*های پرطرفدار کاربران علاقمند به عکاسی یا فیلم برداری شناخته شده*اند را معرفی کرده است:

برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


سونی اریکسون Vivaz Pro: این گوشی که از ظاهری زیبا نیز برخوردار است، بیشتر یک دوربین است تا تلفن همراه. ..انایی*های بالای تصویربرداری ویدیویی این گوشی نواقص نرم افزارهای تحت «سیمبیان» آن را جبران می*کند. دوربین این تلفن همراه از وضوح تصویری پنج مگا..کسل برخوردار است، طول عمر باطری آن در حداکثر میزان استفاده 12 ساعت بوده و نمایشگر آن 3.2 اینچی است.

برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


سامسونگ Wave: این تلفن همراه از سیستم عامل جدید شرکت سامسونگ به نام Bada استفاده می*کند اما برترین نکته درباره این تلفن همراه دوربین عکاسی محبوب و کارآمد آن است که در کنار آن نرم افزارهای ویرایش تصویر موجود در گوشی استفاده از این دوربین را برای کاربران دوست داشتنی تر می*کند. دوربین این گوشی نیز پنج مگا..کسلی بوده و طول عمر باطری آن در حداکثر استفاده 15 ساعت اعلام شده است. همچنین حافظه دو گیگا بایتی داخلی آن را می*..ان با کارت*های حافظه تا 32 گیگابایت افزایش داد.

برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


مو..رولا Milestone XT720: این گوشی که نسبت به دو مدل قبلی بالاترین وضوح تصویری را دارا است با دوربین هشت مگا..کسلی اش تصاویر با شکوهی را به ثبت می*رساند و ..انایی*های بهترین دوربینی که شرکت مو..رولا طی سال*های اخیر ..لید کرده است را به رخ می*کشد. این گوشی که سیستم عامل آن اندروید 2.1 است از طول عمر باطری کمتری نسبت به دو مدل بالا برخوردار بوده و نمایشگر آن 3.7 اینچی است.

موضوعات مشابه: