با وجود ادعای
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید
مبنی بر ضخیم تر بودن آیفون سفید نسبت به مدل مشکی آن در پستی که ..سط Ben.camm jones در سایتmacworld.co.uk منتشر شده است به هیچ وجه تفاوتی بین مدل سفید با مشکی آیفون وجود ندارد.ryan cash در وبلاگ خود اعلام کرده بود که به ظاهر هیچ تفاوتی بین این دو رنگ وجود ندارد و با چشم غیر مسلح مشخص نیست در حالی که آیفون سفید به اندازه 0.2 mm ضخیم تر از مدل مشکی آیفون است. همچنین ضخامت قاب رنگ مشکی آیفون 9.5 mm است در حالی که در رنگ سفید آن این اندازه به حدود 9.3mm کاهش یافته است. و دلیل به تعویق افتادن 10 ماهه آیفون سفید برای فروش نیز همین مورد بوده است .
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


اما Ben camm jones با تهیه هر دو رنگ این مدل از آیفون ..سط کولیس که یک وسیله اندازه گیری دقیقی محسوب می شود مشخص کرده که ادعای ryan cash درست نیست و هر دو رنگ از آیفون 4 به یک اندازه اند.و دقیقا 0.37 اینچ بوده و هیچ تفاوت ضخامتی ندارند.در ضمن شرکت apple نیزاعلام کرده بود که هر دو رنگ از این مدل گوشی از نظر ضخامتی به یک اندازه بوده و phil schiller معاون ارشد apple نیز در وب سایت خود به این موضوع که هیچ تفاوتی بین این دو رنگ نیست تاکید کرد.


پ.ن: حالا گیرم که مدل سفیدش ضخیم تر از مدل مشکیش باشه چی میشه مگه که اینا سر اون بحث می کنن اونم چه قدر0.2 mm اما خب لابد براشون م... که معاون شرکت مجبور میشه تا .. وبسایتش جواب این ابهام رو بده دیگه.موضوعات مشابه: