های مهم آیفون ۵ با آیفون 4

۰۲ فروردین

برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید

اخیراً یک منبع آگاه از طرف Foxconn، اطلاعات جدیدی در رابطه با نسل پنجم تلفن های هوشمند کمپانی اپل، آیفون ۵ را منتشر ساخته است.
به گزارش ورد آی تی به نقل از تک تری , هرچند بسیاری از این اطلاعات ..ش از این نیز فاش شده بود اما هم اکنون نکات جدیدی به آنها اضافه شده است.
آنچه قطعاً مشخص است آنکه، کمپانی اپل یک نمونه از آیفون ۵ را برای برخی افراد در کمپانی Foxconn به نمایش گذاشته و اعلام شده است که ..لید انبوه آن به زودی آغاز خواهد شد.
به گزارش ورد آی تی ،در رابطه با طراحی، آیفون ۵ از بسیاری جهات شبیه به آیفون ۴ خواهد بود اما با دو تفاوت مهم.
نخست، جنسی که بدنه موبایل با آن ساخته می شود فرق کرده است و دیگر آنکه، اندازه صفحه نمایش آیفون ۵ بزرگتر خواهد بود.
هرچند که اندازه طول و عرض آیفون ۵ با آیفون ۴ تفاوتی ندارد اما اپل تصمیم گرفته است لبه های مشکی رنگ در حاشیه صفحه نمایش آیفون ۴ را حذف کرده تا بدین تریتیب فضای بیشتری بدست آورد.


..ش از این، برخی منابع خبری اظهار کرده بودند که قسمت پشت آیفون ۵ به مانند گذشته منحنی (Curved) خواهد بود اما این منبع آگاه از Foxconn اعلام کرده است که قسمت پشت آیفون ۵ مسطح (Floating) و از جنس فلز است.
جنس فلزی که قرار است اپل برای پشت آیفون ۵ استفاده کند، هنوز مشخص نیست. منطق می گوید اپل از “آلومنیوم” استفاده می کند اما برخی حدس و گمان ها می گوید شاید از فلز مایع “Liquid Metal” که نوعی آلیاژ مخصوص است، استفاده شود. خاطر نشان می سازد، اخیراً اپل مالکیت شرکت liquidmetal را بدست گرفته است!

موضوعات مشابه: