فارنت: آیفون ۵ یا به قول استیو جابز iPhone 5G شایعات بسیاری حول و حوش خود دارد و البته بسیاری از سوالات نیز ذهن طرفداران اپل و آیفونش را به خود مشغول کرده است.
سوالاتی از قبلی اینکه: آیا آیفون جدید همانند آیفون ۴ مشکل آنتن.دهی خواهد داشت و آیا دارای راهکار اینترنت دائمی پرسرعت خواهد بود(دقیقا همان سرویسی را که اپرا..ر ورایزون ارائه کرد.)
بیایید مهم.ترین شایعاتی را که حول و حوش آیفون نسل بعد وجود دارد، با هم مرور کنیم:
. آیفون ۵ در کارخانه.ای متفاوت از کارخانه سازنده آیفون ۴ ..لید خواهد شد:
گفته می.شود با ..جه به مشکلات بسیار عدیده آیفون ۴ شرکت اپل قصد دارد تا در کارخانه.ای جدید پروژه آیفون ۵ را طراحی و ..لید کند.
. مشخصات آیفون ۵ تکاملی خواهد بود و انقلابی نیست:
البته چیزی که بعید است تغییر کند پردازنده یک گیگاهرتزی آیفون است و تنها این سیستم آنتن داخلی است که تغییر ..دا خواهد کرد اما شایعاتی نیز از این حکایت دارد که صفحه نمایش آیفون بعدی ۳٫۷ اینچ خواهد بود و پردازنده به ۱٫۲ گیگاهرتز افزایش ..دا خواهد کرد و ظرفیت ذخیره.سازی ۸ یا ۱۶ گیگ نیز به بوته فراموشی سپرده خواهد شد.
. آیفون ۵ دارای سیستم کیف الکترونیکی یا همان NFC است:
قوی.ترین شایعه.ای که احتمال به وقوع ..وستنش بیشتر از به وقوع ن..وستن آن است استفاده از چیپ NFC در آیفون نسل بعد برای پرداخت.های الکترونیکی است دقیقا همان مکانیسمی که در نکسوس.اس شرکت گوگل ..ش از این قرار داده شده است.
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید
. آیفون ۵ در تابستان معرفی خواهد شد:
خوب البته دیگر این شایعه نیست و اپل طبق سنت هر ساله در ابتدای تابستان و در ماه ژوئن نسبت به معرفی آیفون جدید افدام می.کند.
. آیفون ۵ ممکن است زودتر ارائه شود:
یک شایعه دیگر که حول و حوش آیفون ۵ وجود دارد این است که اپل با ..جه به مشکلات آیفون ۴ تحت فشار سهام.داران خود قرار دارد و قصد دارد تا آیفون نسل بعد را زودتر معرفی کند.
. آیفون ۵ دارای استاندارد LTE نیز است:
گفته می.شود اپل در آیفون ۵ استاندارد مخابراتی شبکه ۴G و LTE را قرار خواهد داد تا اپرا..ر AT&T در آمریکا که در حال حرکت به سوی این استاندارد مخابراتی است آیفون ۵ را نیز تحت پوشش خود قرار دهد.
. آیفون ۵ دارای تغییرات قیمت نخواهد بود
وقتی اپل از آیفون ۳G به ۳GS حرکت کرد آیفون به یکباره دچار جهش قیمتی شد و باعث سرخوردگی طرفداران اپل شد و برای همین آیفون ۵ دچار افزایش قیمت نسبت به مدل.های قبلی نخواهد شد.
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید
. آیفون ۵ دارای دکمه Home Button نیست:

موضوعات مشابه: