من از اولین روز اعلام
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید
از آن به صورت ماهانه استفاده کرده.ام. در روزهای ابتدایی امکان استفاده در بیشتر نقاط تهران مناسب بود و به نسبت سرویس ارایه شده قابل تحمل بود. بعد از قطعی چند روزه این سرویس در اواسط خرداد (که هیچ پاسخی از سوی همراه اول در این باره ارایه نشد!) سرویس رو به افول قابل ..جه.ی گذاشت و بیشتر از ۶۰درصد اوقات قابل استفاده نبود. من بارها با ۰۹۹۹۰ تماس گرفتم و پاسخی دریافت نکردم.
در ابتدا به نسخه سیستم.عامل گوشی همراه خودم (
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید
۲.۱) شک داشتم ولی بعد از دیدن کیفیت سرویس در سایر گوشی.ها (نوکیا و آیفون) به این نتیجه ابتدایی می...ان رسید که زیرساخت ارایه GPRS از پایبست ویران است. من به این مشکلات بر خوردم:

  • هنگامی که در حرکت هستید و یا حتی ثابت هستید ولی سلولی که از آن سرویس می.گیرید تغییر می.کند ارتباط شما قطع شده و نیاز به خاموش و روشن کردن سیم کارت دارید. این مشکل به خصوص در مواقعی که در حال حرکت سریع هستید (ا..بوس، مترو و ماشین) آزار دهنده است.
  • در وب سایت همراه اول اعلام شده است که ؛مناطق تحت پوشش GPRS همراه اول عبارتند از کلیه شهرهای استانهای تهران، گیلان و مازندران و مراکز استان ها و مناطق آزاد تجاری و … .؛ می.باشند. من در یک سفر سه روزه از تهران به سمت نور و نور به سمت فیروزکوه و تهران حرکت کردم. در طی مسیر در بسیاری از شهرها عملا امکان استفاده از خدمات اینترنت نبود (در حالی که در مسافت زیادی از جاده چالوس و فیروزکوه بود.) و در شهر نور تنها در مرکز شهر امکان استفاده از GPRS وجود داشت.
  • شاید به جای اینترنت همراه اول بهتر باشد اعلام کنند امکان وب.نوردی. به علت سرعت کم و قطع و وصل شدن سرویس در زمان های زیادی امکان استفاده از پروتکل های دیگری مانند SSH بسیار سخت است. پورت های hi.range در بسیاری مواقع کار نمی.کنند و شما تنها می.بایست به وب.گردی قناعت کنید.
  • هیچ امکانی از گزارش کارکرد سرویس وجود ندارد. هیچ جایی برای بررسی مشکلات نیست و از ... جالب تر من بعد از دوره ماهانه ..ش ..غامی دریافت نکردم و چون منتظر ..غام بودم از سیستم استفاده می.کردم. در نتیجه مبلغی به فیش میان.دوره من اضافه شده است…


موضوعات مشابه: