[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  پی.سی.ورلد:این سری جدید از لپ.تاپ.های توشیبا نسبت به مدل.های قبلی بسیار سبك.تر و باریك.تر ساخته شده.اند، سرعت پردازش اطلاعات در آن.ها افزایش یافته است و قابلیت.هایی از جمله حافظه.های جامد در آن.ها به كار رفته است.

  به گفته توشیبا، Portege R830 سبك.ترین لپ.تاپ 13.3 اینچی جهان محسوب می.شود كه در خانواده لپ.تاپ.های فوق.همراه طبقه.بندی شده و بر خلاف MacBook Air اپل قابلیت پشتیبانی از دیسك.های DVD برای ان در نظر گرفته شده است. این محصول كه از هم.اكنون در بازار به فروش می.رسد كمتر از 1.5 كیلوگرم وزن و یك اینچ ضخامت دارد.
  كارشناسان این محصول را جایگزین مناسبی برای MacBook Air اپل یا سری 9 لپ.تاپ.های سامسونگ می.دانند. این محصول 1049 دلار قیمت.گذاری شده است.

  لپ.تاپ Tecra R840 همراه با پردازنده.های Core i3، i5 و i7 اینتل و Radeon شركت AMD ساخته شده است و از مهم.ترین قابلیت.های به كار رفته در آن می.توان به یك گیگابایت حافظه اختصاصی برای پردازنده گرافیكی و هارددیسك با سرعت 7200 دور در دقیقه یا حافظه جامد(SSD) اشاره كرد.
  مدل ویژه این لپ.تاپ مجهز به حافظه جامد كه در حالت عادتی 11 ساعت انرژی را در خود نگه می.دارد، حدود دو كیلوگرم وزن و یك اینچ ضخامت دارد و 899 دلار فروخته می.شود. این لپ.تاپ 14 اینچی25 درصد باریك.تر از مدل قبلی خود ساخته شده است.

  لپ.تاپ مدل Tecra 850 كه همچنین جایگزینی برای رایانه.های رومیزی محسوب می.شود، نمایشگر 15.3 اینچی را در خود جا داده است كه صفحه.كلید آن شامل كلیدهای عددی مجزا می.شود و وزن آن حدود 2.5 كیلوگرم اعلام شده است. این لپ.تاپ 6 درصد سبك.تر از مدل Tecra A11 است و در سه مدل با پردازنده.های Core i3، i5 و i7 اینتل فروخته می.شود.
  شركت توشیبا برای این لپ.تاپ پردازنده گرافیكی با یك گیگابایت حافظه، هارددیسك با سرعت 7200 دور در دقیقه و حافظه جامد در نظر گرفته است و باتری آن می.تواند 7 ساعت انرژی را در خود نگه دارد. این لپ.تاپ 879 دلار قیمت.گذاری شده است.