پس از شكايت اپل عليه سامسونگ به اتهام كپي.برداري از فن.آوري اين شركت در ساخت تلفن.هاي هوشمند و رايانه.هاي تبلت، سامسونگ اعلام كرد كه به انجام عمل متقابل دست مي.زند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، در دادخواست اپل عليه سامسونگ كه به يك دادگاه منطقه.اي در آمريكا ارجاع شده، آمده است: در ساخت تلفن.هاي همراه سامسونگ و تبلت گالكسي. از آي.فون و آي.پد كپي.برداري شده است.

سامسونگ با صدور بيانيه اعلام كرده. است: سامسونگ به.طور فعال به اين اقدام قانوني پاسخ مي.دهد و در اين راستا براي حفظ حقوقي معنوي خود از راهكارهاي قانوني وارد عمل مي.شود.

در اين بيانيه آمده است: سامسونگ تا به حال در ساخت محصولات خود از فن.آوري.هاي خود استفاده كرده و داراي حقوق معنوي مستقل است.

خبرگزاري يون.هاپ كره جنوبي گزارش داد: مقامات سامسونگ مي.گويند آن.ها به اپل در زمينه.ي كپي.برداري از فن.آوري بي.سيم سامسونگ مظنون هستند.

يكي از مقامات سامسونگ اظهار كرد: اپل يكي از مشتريان اصلي نيمه. رسانه.هاي ماست، اما اين مرتبه ما به اتهامات اپل پاسخ قاطع مي.دهيم.

اپل دومين مشتري بزرگ سامسونگ پس از سوني در سال ۲۰۱۰ بود؛ شركت آمريكايي اپل، سامسونگ را به كپي.برداري از طراحي و فن.آوري و بسته.بندي آي.فون و آي.پد در ساخت محصولات خود متهم كرده است.
جی اس ام
دوستان این مهمه چون اگه رابطشون ازاین بیشتر خراب شه دیگه تولید محصولات اپل متوقف میشه

__________________
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
  • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
    براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]
    تصویر در حال کوچک شده می باشد، برای برگت به اندازه ی اصلی کلیک کنید. سایز اصلی عکس 1024*768 با حجم 172 kb[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]