گروه خبری GSM: ماشین.های کنترلی خیلی قدیمی شده.اند، حالا دیگر دوستداران فناوری با هواپیماهای کنترلی بازی می.کنند.
به گزارش همشهری آن.لاین به نقل از خبرگزاری آلمان، هواپیمای کنترلی AR.Drone به تازگی در نمایشگاه گیمزکام در کلن به نمایش درآمد. این هواپیما چهار پروانه و حسگرهای متعددی دارد تا بتواند ثبات پروازی خود را حفظ کند.
این هواپیمای کنترلی را می.توان با iPhone، iPod Touch و به زودی با iPad هدایت کرد. داده.ها از طریق WLAN به این دستگاه منتقل می.شود.[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  این هواپیما دو دوربین دارد که یکی در مسیر پروازی و دیگر به سمت زمین کار می.کند. خلبان می.تواند تصویرها را از طریق تلفن همراه خود دریافت کند.
  هدف از این طراحی، انتشار بازی.هایی در آینده نزدیک است که دنیای واقعی و مجازی را در هم می...آمیزد، بازی.هایی که کارشناسان، آن را "بهبود واقعیت" می.نامند.
  نسخه نمایشی به نام AR.Flying Ace امکان نبردهای هوایی میان این هواپیماها را نشان می دهد. این اشیای پرنده، واقعی هستند، اما مهماتی که به سمت یکدیگر شلیک می.کنند، نه.
  به گفته پاروت (Parrot)، تولیدکننده فرانسوی این هواپیماها، می.توان هم در فضای باز و هم بسته با این دستگاه.ها کار کرد. با هر بار شارژ باتری امکان 12 دقیقه پرواز وجود دارد.
  قیمت هواپیمای AR.Drone سیصد دلار است و قرار است در فروشگاه.های منتخب شهرهای بزرگ جهان عرضه شود.

  موضوعات مشابه: